KHL

KHL: CSKA Moskva zabojuje vo finále o Gagarinov pohár

CSKA zdolala súpera 3:2 po predĺžení.

KHL: SKA Petrohrad prehral s CSKA Moskvou v 5. finále play off

Víťazný gól dal v 54. minúte Kirill Kaprizov a CSKA delí od postupu do finále celej súťaže jedno víťazstvo.

KHL: Kazaň zvíťazila v Čeľabinsku a po 3 rokoch postúpila do finále

Jej tohtoročný súper vzíde z dvojice SKA Petrohrad - CSKA Moskva, po štyroch zápasoch je stav semifinálovej série Západnej konferencie vyrovnaný 2:2.

KHL: Moskva zdolala Petrohrad v 4. finále Západnej konferencie

Pozrite si aktuálne výsledky.

KHL: Fínsky tréner Westerlund skončil v Ufe už po jednej sezóne

Hoci jeho zverenci vyradili v osemfinále play off Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) Omsk, vo štvrťfinále vypadli v siedmich zápasoch s Čeľabinskom.

KHL: Kazaň zdolala Čeľabinsk

Do záverečnej išli tímy za vyrovnaného stavu 3:3, no v 46. minúte rozhodol o triumfe domácich v presilovke Danis Zaripov.

Slovan chce dať červenú dlhom, pomôcť by mu mal nový generálny partner

Na fanúšikov i klub čaká niekoľko noviniek, tá podstatná sa týka financií.

Togliatti a Jugra Chanty-Mansijsk končia v KHL. Čo bude so Slovanom?

O vylúčení Lady a Jugry rozhodla na základe dlhodobého interného ratingu, ktorý posudzuje komplexnú schopnosť klubov pôsobiť v lige.,aktualizované

Hráčmi 2. kola play off KHL sa stali Koskinen, Bailen a Omark

Koskinen potiahol SKA Petrohrad k štyrom víťazstvám v piatich zápasoch série s Lokomotivom Jaroslavľ, pričom dvakrát zaznamenal čisté konto.

KHL: Čeľabinsk zdolal v siedmom dueli Ufu

V konferenčnom finále sa stretnú s Ak Bars Kazaň.

KHL: Hokejisti Traktoru Čeľabinsk zvíťazili nad Ufou

Súpera zdolali vysoko 7:1.

KHL: Hokejisti CSKA Moskva zvíťazili nad Helsinkami a sú vo finále

Celú sériu vyhrali 4:2 na zápasy.

Kazaň postúpila do semifinále play off KHL

Nad Metallurgom Magnitogorsk zvíťazila Kazaň 3:1.

Maratónsky duel rozhodol v 5. predĺžení Niemi, Jalonen: Bol to triler

Jokerit v ňom odvrátil hrozbu vyradenia, keď zvíťazil gólom útočníka Miku Niemiho zo 143. minúty a znížil stav série na 2:3. Od úvodného vhadzovania v tom čase uplynulo viac než šesť hodín.

KHL: Jokerit v rekordnom dueli zdolal CSKA, rozhodol Niemi

Zápas sa zapísal do histórie ako najdlhší duel KHL.

KHL: Petrohrad triumfoval v Jaroslavli a v sérii sa ujal vedenia 3:1

V druhom súboji zvíťazili hráči CSKA Moskva na ľade Jokeritu Helsinki 2:1 a v sérii vyhrávajú taktiež na 3:1.