Magazín

Pozrite sa, ako sú Číňania ľahostajní k zraneným pri nehodách

Teraz.sk, 6. mája 2013 12:29

Nehody na motocykloch sú v Číne pomerne časté. Na videách často vidieť, že zraneným motocyklistom nikto spočiatku nepomáha.

Foto: youtube
Bratislava 6. mája (Teraz.sk) - Mladá žena na motocykli pokojne prechádza cez križovatku v čínskom meste. V tom jej cestu kríži pes a ona padá na cestu.

Jedna z mnohých nehôd v čínskych mestách. Zarážajúce však je, že zranenej žene, ktorá spočiatku nejavila známky života, sa nikto neponáhľa na pomoc.

Nehodu zachytáva video, zverejnené na sociálnej sieti youtube. Je na ňom vidieť, ako bezohľadní ľudia, cyklisti či motocyklisti nevšímavo prechádzajú okolo nehody, zranenej žene nevenujú pohľad a ak aj áno, nezastavia, aby jej pomohli.

Až po niekoľkých minútach sa pri žene zastaví jeden z okoloidúcich ľudí a poskytuje jej pomoc.

Nehody na motocykloch sú v Číne pomerne časté. Na videách často vidieť, že zraneným motocyklistom nikto spočiatku nepomáha.Zdielať článok na Facebook

Kľúčové slová

Najnovšie články v rubrike

včera 16:51

UNIKÁTNE FOTO: Prebieha 42. ročník Bielej stopy. Aká bola v roku 1975?
Práve dnes prebieha 42. ročník vytrvalostného behu na lyžiach Biela stopa. Ale ako vyzeral jej druhý ročník v roku 1975? Aké boli lyže a ako boli oblečení športovci? Teraz.sk ponúka fotografie TASR.

sk
včera 9:00

Na to, aby ste patrili medzi 1 % najbohatších, nemusíte byť milionárom
Prečítajte si, kde žije 1% najbohatších, či kedy sa človek môže rátať medzi túto elitnú skupinu.

sk
včera 8:00

Obdiv k šitej čipke pretavila do drôtu, dnes je z nej známa drotárka
"V dnešnej dobe už drotárstvo ako také neexistuje, lebo nie je potrebné. Technika sa využíva pre rôzne dekoračné predmety," uviedla šikovná remeselníčka.

sk

Najčítanejšie Magazín

Pustite si rádio Rocková republika TU!