Magazín

Pozrite sa, ako sú Číňania ľahostajní k zraneným pri nehodách

Teraz.sk, 6. mája 2013 12:29

Nehody na motocykloch sú v Číne pomerne časté. Na videách často vidieť, že zraneným motocyklistom nikto spočiatku nepomáha.

Foto: youtube
Bratislava 6. mája (Teraz.sk) - Mladá žena na motocykli pokojne prechádza cez križovatku v čínskom meste. V tom jej cestu kríži pes a ona padá na cestu.

Jedna z mnohých nehôd v čínskych mestách. Zarážajúce však je, že zranenej žene, ktorá spočiatku nejavila známky života, sa nikto neponáhľa na pomoc.

Nehodu zachytáva video, zverejnené na sociálnej sieti youtube. Je na ňom vidieť, ako bezohľadní ľudia, cyklisti či motocyklisti nevšímavo prechádzajú okolo nehody, zranenej žene nevenujú pohľad a ak aj áno, nezastavia, aby jej pomohli.

Až po niekoľkých minútach sa pri žene zastaví jeden z okoloidúcich ľudí a poskytuje jej pomoc.

Nehody na motocykloch sú v Číne pomerne časté. Na videách často vidieť, že zraneným motocyklistom nikto spočiatku nepomáha.Zdielať článok na Facebook

Viac článkov na tému:

Najnovšie články v rubrike

včera 16:51

Dcéry B.B. Kinga tvrdia, že ho otrávili
Tohtotýždňové obvinenia sa objavili niekoľko dní po tom, čo mala verejnosť cez víkend možnosť vidieť Kingove vystavené pozostatky v Las Vegas.

sk
včera 12:00

TÝŽDEŇ NA WEBE: Falošné aplikácie. Ako bezpečne sťahovať?
Viac než 30 falošných aplikácií na Google Play. Európska komisia chce jednotný digitálny trh. video

sk
včera 10:10

V Švédsku vítalo víťaza Eurovíznej pesničkovej súťaže 10.000 ľudí
Už krátko po víťazstve mu prostredníctvom sociálnych sietí gratulovali viacerí poprední politici krajiny, vrátane predsedu švédskej vlády Stefana Löfvena.

sk
Pustite si rádio Rocková republika TU >>