Magazín

Pozrite sa, ako sú Číňania ľahostajní k zraneným pri nehodách

Teraz.sk, 6. mája 2013 12:29

Nehody na motocykloch sú v Číne pomerne časté. Na videách často vidieť, že zraneným motocyklistom nikto spočiatku nepomáha.

Foto: youtube
Bratislava 6. mája (Teraz.sk) - Mladá žena na motocykli pokojne prechádza cez križovatku v čínskom meste. V tom jej cestu kríži pes a ona padá na cestu.

Jedna z mnohých nehôd v čínskych mestách. Zarážajúce však je, že zranenej žene, ktorá spočiatku nejavila známky života, sa nikto neponáhľa na pomoc.

Nehodu zachytáva video, zverejnené na sociálnej sieti youtube. Je na ňom vidieť, ako bezohľadní ľudia, cyklisti či motocyklisti nevšímavo prechádzajú okolo nehody, zranenej žene nevenujú pohľad a ak aj áno, nezastavia, aby jej pomohli.

Až po niekoľkých minútach sa pri žene zastaví jeden z okoloidúcich ľudí a poskytuje jej pomoc.

Nehody na motocykloch sú v Číne pomerne časté. Na videách často vidieť, že zraneným motocyklistom nikto spočiatku nepomáha.Zdielať článok na Facebook

Viac článkov na tému:

Najnovšie články v rubrike

včera 16:02

Na dieťa v aute dokáže upozorniť aj autoalarm
Hoci za niektorými prípadmi zabudnutia dieťaťa v aute stojí nedbanlivosť a ľahkovážnosť, psychológovia tvrdia, že dochádza k fatálnemu zlyhaniu viacerých faktorov.

sk
včera 15:52

Kúpalisko v Trenčianskych Tepliciach sa po 15 rokoch opäť otvorí
Rekonštrukcia kúpaliska bola pre mňa srdcová záležitosť, tvrdí investor. video

sk
včera 15:12

Plavčíkom nemôže byť každý
Každoročne si stovky mladých ľudí robia kurzy vodnej záchrannej služby. Mnohí z nich potom dozerajú na bezpečnosť v bazénoch alebo iných vodných plochách aj v zahraničí.

sk
Pustite si rádio Rocková republika TU >>