< sekcia Magazín

Miss Universe SR 2017 Vanessa Bottánová pocestuje do Las Vegas

Ilustračné foto Foto: TASR

Titul prvej vicemiss si odniesla z Bratislavy 24-ročná Frederika Samuelová z Jasovej, druhou vicemiss sa stala 21-ročná Patrícia Budaiová z Banskej Bystrice.

Bratislava 22. októbra (TASR) - Na Bratislavskom hrade sa predstavil v sobotu večer (21.10.) tucet adeptiek na Miss Universe Slovenskej republiky 2017. Korunku víťazky získala Vanessa Bottánová, 19-ročná študentka strednej školy v Pezinku. Titul prvej vicemiss si odniesla 24-ročná Frederika Samuelová z Jasovej, druhou vicemiss sa stala 21-ročná Patrícia Budaiová z Banskej Bystrice.

Vanessa Bottánová pocestuje do Las Vegas, kde sa uskutoční svetové finále Miss Universe 2017. Miss Tip televíznych divákov bude Slovensko reprezentovať na Miss Earth a je ňou rovnako Vanessa Bottánová.

"Najprv veľký výdych po skončení súťaže, veľmi som si to užila. Veľmi som sa tešila z viacerých vecí, z nového priestoru na Bratislavskom hrade, kde bolo finále. Dokonca vyhrala finalistka, ktorú si v sms hlasovaní zvolili diváci, teda veľká slovenská divácka porota sa zhodla s našou porotou. Čo som si mohla viac priať? A naše detičky sú u babky, to všetko bolo pre mňa najviac," povedala pre TASR riaditeľka súťaže Miss Universe Silvia Lakatošová.

K viacmesačnej práci s vybranými finalistkami dodala: "Veľmi veľké pokroky urobili dievčatá. Keby ste ich boli videli pred polrokom a dnes, tak to je ako tisíc k jednej. Všetky boli úžasné, stálo to veľa driny, boli aj slzy, ale dievčatá na sebe veľmi popracovali, dali do toho všetko a ja som veľmi spokojná."

"Môj prvý pocit pri vyhlasovaní bol, že sa pomýlili. Ešte si to ani neuvedomujem, príde to asi až zajtra ráno. Ale hneď som si povedala - veď som to ja! Je to skvelý pocit, keď z toľkých dievčat povedia práve vaše meno, je to neopísateľné. Moja rodina bola v hľadisku, tak sa mohli radovať spolu so mnou. Veľmi sa teším do Las Vegas, vždy som chcela vidieť Ameriku," uviedla pre TASR nová Miss Universe SR 2017 Vanessa Bottánová.

Páči sa mi TERAZ.SK na Facebooku

Staňte sa fanúšikom a sledujte dôležité správy z TASR priamo na vašom Facebooku.