< sekcia Magazín

Najsexi mužom planéty je podľa časopisu People tento spevák

Na snímke Blake Shelton. Foto: Facebook

Blakea Sheltona (41), ktorý je nerád stredobodom pozornosti, musela o tom, aby ocenenie prijal, presvedčiť jeho súčasná priateľka, ska-rocková speváčka a príležitostná herečka Gwen Stefani.

New York 15. novembra (TASR) - Za najsexi žijúceho muža planéty bol americkým časopisom People vyhlásený spevák, skladateľ a pesničkár Blake Shelton, ktorý v súčasnosti pôsobí ako jeden zo štyroch koučov speváckej reality šou The Voice vysielanej televíziou NBC. Informovala o tom agentúra AP.

Sheltona (41), ktorý je nerád stredobodom pozornosti, musela o tom, aby ocenenie prijal, presvedčiť jeho súčasná priateľka, ska-rocková speváčka a príležitostná herečka Gwen Stefani. Tá mu údajne povedala, že ak ocenenie neprijme, bude ho to mrzieť. Hudobník napokon jej presviedčaniu podľahol a so slovami, že veď on je aj tak celý život "škaredý", zasadol na celý rok na pomyselný trón najkrajšieho muža planéty.

Titulom najsexi muž planéty sa môže popýšiť aj ďalší zo súčasných porotcov americkej verzie súťaže The Voice Adam Levine, ktorý ho od prestížneho časopisu People získal v roku 2013.

Páči sa mi TERAZ.SK na Facebooku

Staňte sa fanúšikom a sledujte dôležité správy z TASR priamo na vašom Facebooku.