< sekcia Magazín

OBRAZOM: Víťazom volieb do českej dolnej snemovne je Andrej Babiš

Líder českého hnutia ANO 2011 Andrej Babiš je zasypaný konfetami počas noci po voľbách 20. a 21.10. 2017. Foto: TASRAP

Prinášame zaujímavé fotografické momentky z kampane a povolebnej atmosféry okolo šéfa českého hnutia ANO.

Bratislava 22.októbra (Teraz.sk /TASR)- Český politik, líder parlamentného hnutia ANO a veľkopodnikateľ Andrej Babiš je slovenského pôvodu. Jeho hnutie s prehľadom vyhralo voľby do Poslaneckej snemovne, dolnej komory parlamentu 20. a 21. októbra 2017. Má ambíciu zostaviť novú českú vládu.

Český miliardár Andrej Babiš a líder hnutia ANO sa fotí s chlapcom, jeho manželka Monika prechádza v pozadí.
Foto: TASR AP


Andrej Babiš prichádza 4.10.2017 na politickú debatu do Všetát.
Foto: TASRAPNa snímke zľava predseda hnutia ANO Andrej Babiš a jeho manželka Monika v centrále hnutia po skončení volieb do Poslaneckej snemovne (dolnej komory) parlamentu ČR v sobotu 21. októbra 2017 v Prahe.
Foto: FOTO TASR - Martin BaumannV piatok 20. októbra 2017 sa začali v Českej republike parlamentné voľby. Na snímke predseda hnutia ANO Andrej Babiš odpovedá na otázky novinárov počas brífingu po odvolení v českej obci Průhonice.
Foto: TASR - Martin BaumannV piatok 20. októbra 2017 sa začali v Českej republike parlamentné voľby. Na snímke predseda hnutia ANO Andrej Babiš čaká na svoju manželku Moniku, ktorá je za plentou vo volebnej miestnosti na základnej škole v českej obci Průhonice.
Foto: TASR - Martin BaumannNa snímke líder politickej strany ANO 2011 Andrej Babiš počas volebného mítingu v Prahe 28. septembra 2017.
Foto: TASR

Páči sa mi TERAZ.SK na Facebooku

Staňte sa fanúšikom a sledujte dôležité správy z TASR priamo na vašom Facebooku.