< sekcia Magazín

Timberlake a Biel sa zosobášili v Taliansku

Jessica Biel a Justin Timberlake Foto: TASR/AP Photo

Oslavy sa začali už v stredu veľkolepým ohňostrojom na pláži a drinkom na privítanie hostí v prenajatej vile a vo štvrtok pokračovali v podobnom duchu.

Brindisi/Los Angeles 20. októbra (TASR) - Hviezdy amerického šoubiznisu, herec a spevák Justin Timberlake a herečka Jessica Biel sa v piatok zosobášili v talianskom meste Fasano.

Podľa vyhlásenia, ktoré ešte v piatok poskytli magazínu People, "je úžasné byť novomanželmi". Obrad bol krásny a bolo skvelé byť v takej chvíli v spoločnosti rodiny a priateľov, uviedli 31-ročný Timberlake a 30-ročná Biel, ktorí sa zasnúbili vlani v decembri. Pár tvorili - s menšími prestávkami - od roku 2007.

Neznámy muž stojí na terase v Borgo Egnazia Resort, kde sa Jessic Biel a Justin Timberlake zosobášili.
Foto: TASR/AP Photo
Lello di Bari, starosta mesta Fasano, pre agentúru DPA uviedol, že napriek prípravám na svadbu hviezdneho páru bola atmosféra v meste pokojná. Oslavy sa začali už v stredu veľkolepým ohňostrojom na pláži a drinkom na privítanie hostí v prenajatej vile a vo štvrtok pokračovali v podobnom duchu. Svadobná párty bude trvať až do nedele.

Fasano si ako miesto svadby vyberá mnoho nastávajúcich manželských párov. Manželský sľub si tam dalo už veľa prominentov, pripomína DPA.

Páči sa mi TERAZ.SK na Facebooku

Staňte sa fanúšikom a sledujte dôležité správy z TASR priamo na vašom Facebooku.