Najnovšie

NHL: Hokejisti Dallasu Stars zdolali na vlastnom ľade Ottawu Senators

Sekera odohral 20:16 minúty, dvakrát vystrelil na bránku súpera a inkasoval dvojminútový trest.,aktualizované

Ceny ropy mierne klesli, cena Brentu sa pohybuje okolo 58,80 USD/barel

Vývoj na trhoch totiž stále čiastočne ovplyvňujú informácie zo Spojených štátov aj Číny.

Japonský cisár Naruhito zasadol na chryzantémový trón

Slovenskú republiku na podujatí zastupuje prezidentka Zuzana Čaputová, Českú republiku premiér Andrej Babiš. ,aktualizované

V Severnom Írsku zákaz manželstiev osôb rovnakého pohlavia už neplatí

Severoírska vláda sa rozpadla v januári 2017.

NBA: Na štarte je veľa ambicióznych kandidátov, Toronto sa oslabilo

V noci z utorka na stredu SELČ je na programe losangeleské derby medzi Clippers a Lakers i zápas Toronta proti New Orleans. Práve kanadské družstvo obhajuje titul.

Federera potešil Murrayho prvý titul po hektickom období

Brit začiatkom roka absolvoval operáciu bedra, ktorá mu mala zachrániť kariéru. Podarila sa a 32-ročná bývalá svetová jednotka zavŕšila návrat nedeľným víťazstvom.

Po kritike opozičného kandidáta vypukli v mestách v Bolívii nepokoje

Znepokojenie v súvislosti s voľbami vyjadril aj Washington.

Nišikoriho čaká operácia a sezóna sa preňho skončila

Nišikori nehral od prehry v 3. kole US Open a nepredstaví sa na Turnaji majstrov ani na finálovom podujatí Davisovho pohára v Madride, ktorý sa začne 18. novembra.

Vincent Hložník bol umelec svetového formátu. Čo mu Slovensko dlhuje?

Geniálny maliar sypal nápad z vrecka – kreslil si na papieriky na poradách.

LIGA MAJSTROV: Real sa musí v Istanbule zaobísť bez Modriča i Balea

Futbalisti madridského veľkoklubu majú zatiaľ na konte iba bod za domácu remízu 2:2 s Bruggami.

V Španielsku rozbili gang, ktorý vykrádal i domy futbalistov

Zločinecká skupina je podľa vyhlásenia polície podozrivá zo 14 prípadov vlámania.

Irackí Kurdi aj napriek odsunu vojsk USA zo Sýrie oceňujú ich prínos

Turecko spustilo na severovýchode Sýrie 9. októbra vojenskú operáciu namierenú proti Kurdom po tom, ako sa z tejto oblasti stiahli americké jednotky dovtedy podporujúce Kurdov.

Federer vyhral v jubilejnom zápase a v Bazileji môže získať 10. titul

V jubilejnom 1500. zápase v kariére zdolal Federer kvalifikanta Petra Gojowczyka z Nemecka v dvoch setoch 6:2 a 6:1.

Nemecká ministerka predloží návrh bezpečnostnej zóny v Sýrii

Berlín vníma tureckú ofenzívu ako porušenie medzinárodného práva, avšak k uvaleniu sankcii na Turecko zatiaľ nepristúpil, obmedzil len vývoz zbraní do tejto krajiny.

Arsenal zakopol na pôde nováčika Sheffieldu a prehral

Domáci sa dostali do vedenia v 30. minúte, keď sa presadil po rohu francúzsky útočník Lys Mousset.

Putin odvolal šéfa poradného orgánu Kremľa

Fedotov, ktorý radu viedol deväť rokov, sa podľa agentúry DPA často kriticky vyjadroval na adresu ruskej vlády. Vek 70 rokov dovŕšil v septembri.

Sassoli: EP do štvrtku preskúma revidovanú dohodu o brexite

Predseda EP pripomenul, že europarlament je inštitúcia, ktorá bude mať posledné slovo pri schvaľovaní akejkoľvek dohody o brexite.

V parlamentných voľbách v Kanade podľa odhadov zvíťazili liberáli

Hlasovacie miestnosti sa vo všetkých šiestich časových pásmach krajiny už zatvorili.