Štvrtok 18. apríl 2024Meniny má Valér
< sekcia

Benfica i CZ Belehrad v prvých dueloch doma remizovali

- Hráč PSV Gaston Pereiro (vľavo) strieľa gól do bránky BATE v prvom zápase play off Ligy majstrov vo futbale Bate Borisov - PSV Eindhoven v Borisove 21. augusta 2018. Foto: TASR/AP

Vo veľmi sľubnej pozícii pôjde do odvety PSV Eindhoven po triumfe na ihrisku BATE Borisov.

Bratislava 22. augusta (TASR) - Futbalisti Benficy Lisabon remizovali v utorok v prvom zápase play off o postup do skupinovej fázy Ligy majstrov 2018/2019 doma s PAOK Solún 1:1. Pizzi zabezpečil Benfice v nadstavení prvého polčasu z pokutového kopu tesný náskok, štvrťhodinu pred koncom vyrovnal Egypťan Amr Warda.

Vo veľmi sľubnej pozícii pôjde do odvety PSV Eindhoven po triumfe na ihrisku BATE Borisov 3:2. Rozhodujúci zásah zaznamenal v 89. minúte Donyell Malen. Crvena Zvezda Belehrad, premožiteľ trnavského Spartaka v 3. predkole, doma pred prázdnymi tribúnami remizoval s Red Bullom Salzburg 0:0.