NHL

Hokej:

Los Angeles s Mariánom Gáboríkom nestačilo na New York Rangers, ktorému podľahlo doma 0:3.

aktualizované dnes 10:21

NHL

dnes 21:32

Tatar prispel gólom k víťazstvu Detroitu nad Minnesotou
Na triumfe domácich sa gólom podieľal slovenský útočník Tomáš Tatar, ktorý sa presadil v 41. minúte v presilovke.

včera 14:41

Crosby sa vyhol trestu za sekeru na Methota, majiteľ Ottawy zúri
Elitný kanadský center nedostal za škaredý zákrok vo štvrtkovom zápase na ľade Senators ani dve minúty.

včera 11:21

NHL: Hossu nominovali na prestížnu Mastertonovu trofej
Prestížne ocenenie každoročne udeľujú v zámorskej NHL za vytrvalosť, športového ducha a oddanosť hokeju.

včera 8:25

Halák sa v riadnom hracom čase a predĺžení blysol viacerými výbornými zákrokmi.

24. marca 2017 14:06

V závere prvej tretiny zápasu s Ottawou sa Crosby v blízkosti striedačky ohnal hokejkou po Methotovi a sekol ho do prstu. video

24. marca 2017 12:22

Halák sa z návratu do prvého tímu teší: Budem sa snažiť urobiť maximum
Očakáva sa, že slovenský gólman sa predstaví v jednom z dvoch víkendových zápasov NHL proti Pittsburghu Penguins alebo Bostonu Bruins.

24. marca 2017 11:43

Vedenie NHL je ohľadom účasti ich hráčov na olympiáde stále neoblomné
Komisár NHL Gary Bettman dal jasne najavo, že majitelia profiligových klubov nechcú znovu prerušiť sezónu na tri týždne a riskovať, že sa im zrania najväčšie hviezdy.

24. marca 2017 8:08

Slovenský obranca si gólom a dvoma asistenciami prispel k víťazstvu Edmontonu 7:4 na ľade najslabšieho tímu ligy Colorada.

23. marca 2017 18:05

Halák sa vracia do prvého tímu Islanders, nastúpi možno cez víkend
Islanders v decembri zaradili Haláka na waiver listinu nechránených hráčov, no žiaden iný klub o neho neprejavil záujem a tak putoval na farmu.

23. marca 2017 7:41

NHL: Bitku o New York vyhrali hráči Islanders,Sekerov Edmonton prehral
Hráči Edmontonu Oilers podľahli v aréne Anaheimu Ducks 3:4, slovenský obranca hostí Andrej Sekera nebodoval.

22. marca 2017 21:43

NHL: Lundqvist sa vráti do bránky Rangers cez víkend v Kalifornii
Švédsky brankár pre zranenie bedra pauzoval od 7. marca.

22. marca 2017 18:40

Bettman pochybuje o účasti hráčov NHL na ZOH 2018 v Pjongčangu
Profiliga má najväčší problém so zastavením súťaže na dva a pol týždňa a obáva sa tiež zranení hráčov.

22. marca 2017 7:41

Hokejisti Chicaga Blackhawks prehrali s Vancouverom 4:5 po predĺžení.

21. marca 2017 11:37

Chára o účasti hráčov NHL na ZOH: Každý chce byť súčasťou olympiády
Podľa kapitána Bostonu Bruins je želaná účasť pod piatimi kruhmi jedným z vrcholov kariéry každého športovca.

21. marca 2017 8:04

Tatar sa strelecky presadil štvrtýkrát v uplynulých troch dueloch, celkovo má na konte v sezóne 21 gólov a 18 asistencií.

20. marca 2017 19:36

NHL: Hráčmi týždňa Marchand, Crosby a Elliott
Crosby si v štyroch stretnutiach zapísal do štatistík šesť presných zásahov a dve asistencie.

20. marca 2017 8:33

Pittsburgh si vďaka hetriku kapitána Sidneyho Crosbyho poradil s Floridou 4:0.

19. marca 2017 7:50

Marián Hossa pre zranenie nehral za Chicago v Toronte. V zostave ho nahradil krajan Tomáš Jurčo, ktorý predchádzajúce tri stretnutia presedel na tribúne.

18. marca 2017 19:54

NHL: Marián Hossa pre zranenie nebude hrať v Toronte
Hossa utrpel zranenie dolnej časti tela, ktoré podľa trénera Joela Quennevillea nie je vážne.