Utorok 23. apríl 2024Meniny má Vojtech

NHL

NHL: Hráčmi týždňa Tarasenko, Trocheck a Kinkaid

Tarasenko priviedol Blues k trom víťazstvám a nazbieral dokopy šesť bodov za tri góly a rovnaký počet asistencií.

Slovenskí útočníci Red Wings Tomáš Tatar a Tomáš Jurčo sa nepresadili, Tatar odohral vyše 16 minút, resp. Jurčo vyše 7 minút.,aktualizované

Rangers prehrali doma s Pittsburghom 3:5

Lídrom ofenzívy Penguins bol nováčik Conor Sheary, ktorý ako člen štvrtého útoku zaznamenal prvý dvojgólový zápis v profilige.

Malkin bude Pittsburghu chýbať šesť až osem týždňov

Hviezdny ruský útočník si zranil ľavú ruku v piatkovom zápase proti Columbusu Blue Jackets.

Boston zdolal Islanders, Buffalo uspelo nad Carolinou po predĺžení

K výhre Bostonu prispel dvoma gólmi David Pastrňák. ,aktualizované

Pánik strávil na ľade takmer 10 minút a zaknihoval jeden plusový bod.,aktualizované

NHL: Hossa opäť v zostave Chicaga, nastúpi v piatok v Dallase

Skúsený krídelník nastúpi v piatkovom zápase, ktorý bude priamym súbojom o pozíciu lídra Západnej konferencie zámorskej NHL.

Kapitán Colorada Avalanche dostal za krosček trojzápasový dištanc

Švédsky útočník v tretej tretine zasiahol súpera hokejkou do oblasti krku. Za svoj zákrok nedostal v zápase žiaden trest od rozhodcov, no posvietila si naň ligová disciplinárka.

Zomrel legendárny obranca a člen Siene slávy NHL Bill Gadsby

S Detroitom sa v rokoch 1963, 1964 a 1966 dostal až do finále Stanleyho pohára.

Marko Daňo strelil svoj premiérový gól v drese Winnipegu a druhý v prebiehajúcej sezóne.,aktualizované

Subban po zrážke so spoluhráčom opúšťal ľad na nosidlách

K nešťastnej zrážke prišlo necelé tri minúty pred koncom zápasu, keď v nekontrolovateľnom páde narazil do Subbana tímový kolega Jemelin.

Vedenie NHL suspendovalo Nurseho za bitku s Polákom na tri zápasy

Defenzívny kolega slovenského reprezentanta Andreja Sekeru si dres Edmontonu neoblečie v dueloch proti Minnesote, Arizone a Nashvillu.

V zostave hostí chýbal pre zranenie brankár Jaroslav Halák.,aktualizované

NHL: Návrat Hossu do zostavy Chicaga sa odkladá, v stredu hrať nebude

Skúsený krídelník sa mal vrátiť do kolotoča duelov zámorskej NHL v stredu na ľade St. Louis, ale ako informoval portál Rotoworld, Hossa proti Blues nenastúpi.

Do nešťastného momentu mal na konte 31 zákrokov a pred sebou vidinu dvojstého zámorského triumfu v kariére.,aktualizované

Hossa sa vráti do akcie proti St. Louis vo formácii s Toewsom a Laddom

Na súťažné stretnutie nenastúpil od 13. februára.

Chárovci majú dvojnásobnú radosť, do rodiny im pribudli dvojičky

Svoje 39. narodeniny tak oslávil o niečo skôr.,aktualizované

NHL: Jágr prekonal rekord Howea, Slováci nebodovali

V drese hostí sa zo zisku dvoch bodov tešil aj kapitán Bruins Zdeno Chára.,aktualizované

Chára vynechal tréning pred zápasom na Floride

Ako informoval web sun-sentinel.com, okrem Cháru vynechal tréning aj ďalší zadák Bostonu Kevan Miller.

Hviezdami týždňa sa stali hráči NHL Talbot, Scheifele a Burns

Scheifele bol so šiestimi gólmi v štyroch dueloch najlepším strelcom týždňa. Najskôr zaznamenal v súboji s Floridou Panthers asistenciu, ale v ďalších troch zápasoch sa zapísal do streleckej listiny.

Slovenský kapitán medveďov Zdeno Chára odohral vyše 24 minút a zaknihoval jeden mínusový bod. ,aktualizované

Olejári prišli o trojzápasovú víťaznú šnúru. ,aktualizované

Štyridsaťštyriročný veterán si v zápase v noci na piatok, v ktorom jeho Florida prehrala v Colorade 2:3, pripísal asistenciu a dosiahol tak svoj 1850. bod v profilige. ,aktualizované

NHL: Kings predĺžili s Budajom zmluvu o jeden rok

Celkovo sa Budaj v profilige predstavil v 297 zápasoch v dresoch Los Angeles, Colorada a Montrealu a má priemer 2,76 inkasovaného gólu na zápas pri 90,3-percentnej úspešnosti zákrokov.

Slovenský hokejista Detroitu Red Wings Tomáš Tatar v novom propagačnom videu ukázal šikovné narábanie s pukom.

Červené krídla tak prišli o trojzápasovú víťaznú šnúru.,aktualizované

Slovenský útočník Marko Daňo sa v domácom drese nepresadil.,aktualizované

Hossov návrat sa priblížil, nastúpi možno už počas víkendu

Slovenský hokejista si v dueli proti Anaheimu z 13. februára poranil ľavú nohu.

Nestrašil si zlomil stavec, v tejto sezóne už Caroline nepomôže

Hokejista si privodil nepríjemne zranenie v zápase z 25. februára proti Torontu.

Florida podpísala nováčikovský kontrakt s Hawrylukom

Detaily zmluvy s 20-ročným útočníkom neboli zverejnené.

Flyers budú minimálne dva týždne bez zraneného Voráčka

Dvadsaťšesťročný krídelník sa pravdepodobne zranil počas druhej tretiny štvrtkového súboja s Minnesotou pri kolízii so súperovým brankárom Devanom Dubnykom.

K tretej výhre Red Wings za sebou prispel aj slovenský útočník Tomáš Tatar, ktorý prihral na prvý z dvoch gólov Andreasa Athanasioua.,aktualizované

NHL: Uzávierka bola chudobná na výmeny, dresy zmenili dvaja Slováci

Útočníka Marka Daňa poslal úradujúci šampión z Chicaga už v piatok do Winnipegu.

NHL: Edmonton vymenil Gernáta do Anaheimu

Olejári za neho získali krídelníka Patricka Maroona. Spolu s talentovaným Slovákom putuje do Kalifornie aj výber v štvrtom kole draftu 2016.,aktualizované

NHL: Flames vymenili Jonesa do Minnesoty za brankára Bäckströma

Obaja hráči išli v uplynulých rokoch výkonnostne dole.

Pirri smeruje z Floridy do Anaheimu

Dvadsaťštyriročný hokejista nazbieral v 52 stretnutiach prebiehajúcej sezóny 24 bodov za 11 gólov a 13 asistencií. ,aktualizované

Dallasu vypomôže v play off obranca Russell

Russell vyniká predovšetkým v štatistike zblokovaných striel, kde patrí v posledných sezónach k najlepším.

Colorado ulovilo dánskeho krídelníka Bödkera a obrancu Gelinasa

Opačným smerom putoval iný krídelník Alex Tanguay a dvaja menej známi hráči - útočník Conner Bleackley a obranca Kyle Wood.

Hráčmi týždňa v NHL sa stali Forsberg, Callahan a Condon

Prvou hviezdou bol ľavý krídelník Filip Forsberg z Nashvillu, ktorý strelil dva hetriky a pridal asistenciu v štyroch zápasoch, v ktorých Predators štyrikrát vyhrali.

Kovaľčuk je v Petrohrade na vedľajšej koľaji, hrozí návratom do NHL

Vedenie SKA Petrohrad ho na začiatku minulého týždňa vyradilo z kádra a skúsený krídelník tak stále nehrá. Klub mu nariadil trénovať iba individuálne a navyše ho zbavil kapitánskeho céčka.