Najlepšia hokejová liga sveta je jeden veľký biznis. Prestupový kolotoč vstupuje do posledného týždňa a začína sa roztáčať na plné obrátky.

Výborný Halák vyrovnal klubový rekord proti najlepšiemu tímu NHL

Slovenský brankár Islanders odchytal 32. víťazný zápas v sezóne.,aktualizované

V šesťzápasovom nočnom programe sa predstavili dokopy piati Slováci.,aktualizované

Obranca Schultz predĺžil spoluprácu s Flyers o ďalšie dve sezóny

Tridsaťdvaročný zadák prišiel do tímu Flyers z Columbusu.

Český brankár Mrázek putuje na farmu, strelec Pulkkinen do Red Wings

Talentovaný český gólman sa tak znovu vrátil do pozície brankárskej trojky Detroitu.

Do zostavy Columbusu sa vrátil mladý slovenský útočník, ktorý odohral 11:52 minút a do štatistík si pripísal štyri strely na bránku.,aktualizované

Kapitán Bruins zaknihoval svoj štvrtý gól v sezóne, Boston ale prehral na ľade Calgary po predĺžení.,aktualizované

Marko Daňo sa vracia do prvého tímu Columbusu

Odchovanec trenčianskeho hokeja sa vrátil do prvého tímu klubu zámorskej NHL.,aktualizované

Methot predĺžil zmluvu s Ottawou a finančne si prilepší

Klub zámorskej hokejovej NHL Ottawa Senators si zaistil služby obrancu Marca Methota na ďalšie štyri sezóny, počas ktorých zarobí spolu 19,6 milióna amerických dolárov.

V záverečnej tretine piatkového zápasu "zostrelil" Kulikov rybičkou Seguina.

Fantastické: Hossu vyhlásili za prvú hviezdu uplynulého týždňa NHL

Druhou hviezdou sa stal Tyler Toffoli, treťou Pekka Rinne. ,aktualizované

Slovenský útočník domácich Marián Hossa tentoraz nebodoval a nenatiahol svoju štvorzápasovú sériu.,aktualizované

Marián Hossa smúti. Zomrel jeho kamarát z Chicaga Steve Montador

Kanaďana našli v bezvedomí v jeho dome v meste Mississauga a neskôr ho prehlásili za mŕtveho. V NHL odohral 571 duelov základnej časti.,aktualizované

Fenomén Jaromír Jágr má 43. Prečítajte si jeho najslávnejšie výroky

"Hokej milujem a stále ma veľmi baví," tvrdí napriek veku veterána český hokejový génius. ,aktualizované

Halák kryl 34 striel Blue Jackets, jeho slovenský spoluhráč a obranca Ľubomír Višňovský prispel k výhre jednou asistenciou.,aktualizované

Sekera je medzi klubmi NHL na roztrhanie, chce ho aj Dallas

O Sekeru prejavili záujem aj Detroit Red Wings, či Los Angeles Kings. V aktuálnej sezóne odohral 52 zápasov s bilanciou dva góly a 16 asistencií.

Hossa celý rok drel. Všetci vedia, aký je dobrý, tvrdí kapitán Chicaga

Slovenský hokejový útočník v štyroch dueloch NHL v rade nazbieral už osem bodov, pričom strelil sedem gólov a v 56 zápasoch sezóny má na konte už 42 bodov (17+25).

V štyroch dueloch v rade tak nazbieral už osem bodov, pričom strelil sedem gólov.,aktualizované

Jaroslav Halák chytá vo výbornej forme a je blízko rekordu v počte triumfov. ,aktualizované

Francúzsky hokejista dostal dištanc za škaredý krošček. ,aktualizované

Slovenský útočník Marián Hossa opäť zažiaril v zámorskej hokejovej NHL.,aktualizované

Výborný Tatar je v Top 10 kanonierov NHL

Dvadsaťštyriročný krídelník je s 39 bodmi najproduktívnejším slovenským korčuliarom.

Nabokov sa vrátil do San Jose a ukončil kariéru

Stalo sa tak len dva dni po tom, čo ho klub NHL San Jose Sharks získal z Tampy Bay výmenou za budúce vyrovnanie.

Sekera sa s Canes nedohodol na zmluve. Posilní Red Wings alebo Kings ?

Podľa portálu cardiaccane. com ho Caroline Hurricanes ponúka na výmenu.,aktualizované

Slovenský brankár si pripísal 34 zákrokov pri triumfe hokejistov New York Islanders v zámorskej NHL nad Edmontonom 3:2. ,aktualizované

Hossa sa dostal medzi 70 najproduktívnejších hráčov všetkých čias

Tridsaťšesťročný krídelník Chicaga Blackhawks skóroval dvakrát do siete Arizony Coyotes a na konte má už 1033 bodov v základnej časti za 478 gólov a 555 asistencií.

Slovenský hokejový útočník Marián Hossa zaznamenal po dlhších streleckých suchotách už druhý dvojgólový zápas v rade, no v noci na utorok to na triumf nestačilo.,aktualizované

Ruský veterán Nabokov sa z Tampy vracia do San Jose

Vedenie Sharks ho v pondelok získalo z Tampy Bay výmenou za budúce vyrovnanie. Tridsaťdeväťročný veterán odchytal za Lightning v prebiehajúcej sezóne 11 zápasov, príliš sa mu však nedarilo.

Hviezda NHL Zdeno Chára má novú robotu. Bude realitným maklérom

Slovenský hokejista Zdeno Chára už myslí na to, čo bude robiť po ukončení kariéry v zámorskej NHL. Súčasný kapitán Bostonu Bruins sa rozhodol, že bude realitným maklérom.

Tridsaťšesťročný krídelník najprv v 52. minúte v presilovke strelil víťazný gól hostí, na Jara Haláka Buffalo vyslalo iba 10 striel.,aktualizované

Marián Hossa neskóruje ako v minulosti, ale spoluhráči si ho chvália

Hossa má len veľmi málo slabých zápasov a v defenzívnej činnosti, v odoberaní puku a vo vytváraní priestoru pre svojich spoluhráčov patrí k najlepším v lige. ,aktualizované

Zo slovenských hokejistov sa v nočných zápasoch výborne darilo aj obrancovi Andrejovi Sekerovi, bodoval gólom i asistenciou. Gólovo sa presadil aj Richard Pánik.

Višňovského mrzí, že sa opäť nezmestil do zostavy

Slovenský hokejista Ľubomír Višňovský sa druhýkrát za sebou nezmestil do zostavy New Yorku Islanders.

Toronto prepisuje históriu. Eliáš strelil 400. gól, Jágr pridal 716.

Hokejisti Chicaga Blackhawks ukončili v zámorskej NHL dvojzápasovú sériu prehier, keď v noci na sobotu triumfovali na ľade Winnipegu 2:1 po predĺžení. ,aktualizované

Lundqvista trafil do hrdla puk, vynechá najmenej tri týždne

Švédsky reprezentant má cievne problémy po tom, čo ho do hrdla trafil puk. Lundqvista minulú sobotu trafil do citlivého miesta puk v druhej tretine duelu s Carolinou.

Dvojbodový Gáborík prehral s oslávencom Kopeckým

V ďalšom zápase sa talentovaný Tomáš Tatar blysol asistenciou, štrnástou v sezóne.,aktualizované

Marián Gáborík sa v počte gólov v NHL dotiahol na Šatana

V noci na piatok Gáborík zaznamenal jeden presný zásah pri prehre Los Angeles na Floride 2:3 a dostal sa na métu 363 gólov v profilige. Potreboval na to 848 duelov, kým Šatan až 1050.,aktualizované