< sekcia Regióny

Pomôžte polícii nájsť svedkov nehody, pri ktorej sa zranila chodkyňa

Ilustračná snímka. Foto: TASR/AP

Podľa doterajších informácií došlo k dopravnej nehode na parkovisku pred administratívnou budovou na Košickej ulici v Bratislave.

Bratislava 12. októbra (TASR) - Polícia hľadá svedkov dopravnej nehody, ku ktorej došlo v stredu (10.10.) okolo 13.40 h v bratislavskej mestskej časti Ružinov. Informovala o tom bratislavská krajská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková.

Podľa doterajších informácií polície došlo k dopravnej nehode na parkovisku pred administratívnou budovou na Košickej ulici. Vodič na neznámom aute narazil do chodkyne, ktorá sa pri udalosti poranila. Na ošetrenie ju previezli do jednej z bratislavských nemocníc.

"Polícia v tejto súvislosti vyzýva svedkov, ktorí videli dopravnú nehodu a vedia poskytnúť bližšie informácie k jej priebehu, prípadne k doposiaľ neznámemu osobnému vozidlu, ktorého vodič by vedel prispieť k objasneniu tejto dopravnej nehody, aby tak urobili telefonicky na čísle 09610 35550 alebo na bezplatnom čísle polície 158, prípadne prostredníctvom facebokovej stránky Policajného zboru," uviedla Mihalíková.

Páči sa mi TERAZ.SK na Facebooku

Staňte sa fanúšikom a sledujte dôležité správy z TASR priamo na vašom Facebooku.