< sekcia Regióny

V Bratislave a okolí hlásia viacero nehôd a zhustenú premávku

Ilustračné foto. Foto: TASR - KR PZ Bratislava

Zhustenú premávku hlásia vodiči v hlavnom meste aj na Račianskej, Slovnaftskej, Dvojkrížnej, Ráztočnej ulici a na Moste Apollo v smere do centra. Kolóny sú aj na bratislavskom diaľničnom obchvate.

Bratislava 21. novembra (TASR) – V Bratislave a jej okolí hlásia vodiči viacero dopravných nehôd. Rátať treba na viacerých miestach aj so zhustenou premávkou. Stella centrum upozorňuje na nehody na Jarošovej ulici v smere na Vajnorskú, na Gagarinovej ulici pred výjazdom na diaľničný obchvat, na Košickej ulici pred križovatkou s Prístavnou, v smere na Most Apollo, a na vjazde do Bratislavy v smere z Rovinky.

Zhustenú premávku hlásia vodiči aj na Račianskej, Slovnaftskej, Dvojkrížnej, Ráztočnej ulici a na Moste Apollo v smere do centra. Kolóny sú aj na bratislavskom diaľničnom obchvate pri Lamači, v smere z diaľnice D2 od Stupavy. Taktiež od letiska po Prístavný most a na výjazdoch na Prístavný most v smere z Petržalky, v bratislavských Rusovciach v smere do Petržalky či v bratislavských Vajnoroch pri prejazde kruhovým objazdom.

So zhustenou premávkou musia vodiči momentálne rátať aj v Čiernej Vode v smere do Vajnôr, na ceste z Dunajskej Lužnej do Bratislavy, v Moste pri Bratislave v smere z Malinova a Štvrtka na Ostrove, na starej Seneckej ceste pred Ivankou pri Dunaji, v smere do Bratislavy, na obchvate Senca na diaľnicu D1 a na diaľnici D1 pri Blatnom v smere do Bratislavy.

Páči sa mi TERAZ.SK na Facebooku

Staňte sa fanúšikom a sledujte dôležité správy z TASR priamo na vašom Facebooku.