< späť

Pod kolesom auta v Novej Dubnice mala byť bomba

Ilustračná snímka. Foto: static.autoexpress.co.uk

Okoloidúci muž všimol si totiž podozrivý blikajúci predmet pri ľavom zadnom kolese vozidla Škoda Octavia.

Nová Dubnica 16. decembra (TASR) – Okoloidúci muž na Okružnej ulici v Novej Dubnici zalarmoval v piatok (15. 12.) večer políciu aj pyrotechnika. Všimol si totiž podozrivý blikajúci predmet pri ľavom zadnom kolese vozidla Škoda Octavia. TASR o tom informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trenčíne Elena Antalová.

Polícia po príchode zabezpečila miesto, do oblasti bol vyslaný pyrotechnik, ktorý vykonal obhliadku detektorom. „Išlo o valcovitý predmet, v ktorom boli umiestnené vodiče,“ uviedla Antalová.

Blikajúci objekt bol však len atrapou bomby. „Vykonané testy neindikovali prítomnosť výbušnej látky, no i tak bol predmet zaistený a odoslaný na expertízu,“ vysvetlila krajská policajná hovorkyňa a doplnila, že polícia už vo veci začala trestné stíhanie za všeobecné ohrozenie.

Páči sa mi TERAZ.SK na Facebooku

Staňte sa fanúšikom a sledujte dôležité správy z TASR priamo na vašom Facebooku.

Úvod

HRABKO a CHMELÁR: Zeman využil Drahošovu chybu, chce vyhrať debatami

Pre Drahoša nemá zmysel bojovať o Zemanových voličov, potrebuje voličov porazených kandidátov. Zeman potrebuje zobudiť nevoličov a zneistiť časť voličov Drahoša, zhodli sa v TABLET.TV Chmelár a Hrabko

KHL: Hokejisti bratislavského Slovana triumfovali v Kazani

,aktualizované