< sekcia Regióny

Polícia hľadá zlodejov, ktorí okradli ženu v športovom obchode

Zvolenskí policajti hľadajú zlodejov, ktorí ešte pred vianočnými sviatkami v obchode okradli ženu z Janovej Lehoty. O pomoc pri stotožnení osôb žiada polícia aj verejnosť. Foto: TASR - KR PZ Banská Bystrica

Ženu okradli 22. decembra 2018 v čase od 12. do 12.20 h v predajni so športovým tovarom vo zvolenskej časti Západ. Zlodej využil jej nepozornosť a z kabelky jej ukradol peňaženku.

Zvolen 23. januára (TASR) - Zvolenskí policajti hľadajú zlodejov, ktorí ešte pred vianočnými sviatkami v obchode okradli ženu z Janovej Lehoty. O pomoc pri stotožnení osôb žiada polícia aj verejnosť.

Ženu okradli 22. decembra 2018 v čase od 12. do 12.20 h v predajni so športovým tovarom vo zvolenskej časti Západ. Zlodej využil jej nepozornosť a z kabelky, ktorú mala prevesenú cez plece, jej ukradol peňaženku. Mala v nej osobné doklady, doklady od vozidla, bankomatové karty a peniaze.

Hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KR PZ) v Banskej Bystrici Mária Faltániová v stredu informovala, že podozrivé osoby zachytil kamerový systém.

Ide o muža vo veku 50 až 60 rokov, s prešedivelými krátkymi vlasmi. Oblečené mal tmavé nohavice, béžové tričko a tmavý dlhý kabát, obuté mal čierne topánky. Žena má približne 30 rokov a má polodlhé vlnité hnedé vlasy. Oblečené mala modré rifle, ružovú zimnú bundu, na hlave mala čiernu čiapku.

"Polícia vo Zvolene začala trestné stíhanie vo veci prečinu krádeže," dodala Faltániová s tým, že akékoľvek informácie, ktoré by viedli k zisteniu totožnosti osôb, môžu svedkovia oznámiť na linku tiesňového volania č. 158, osobne na ktoromkoľvek útvare Policajného zboru (PZ) alebo prostredníctvom facebookovej stránky PZ.

Páči sa mi TERAZ.SK na Facebooku

Staňte sa fanúšikom a sledujte dôležité správy z TASR priamo na vašom Facebooku.