< sekcia Regióny

Museli si nechať zájsť chuť: Žena ich namiesto sľúbeného sexu okradla

Ilustračné foto. Foto: TASR/AP

K podobnej krádeži malo dôjsť na prešovskej autobusovej stanici v pondelok (16.10.) podvečer, ktorú ohlásil muž zo Svidníka.

Prešov 17. októbra (TASR) – Na policajnú linku 158 oznámil v nedeľu (15.10.) večer muž z Petrovian, v okrese Prešov, krádež mobilného telefónu a peňaženky s dokladmi.

Ako informoval prešovský krajský policajný hovorca Daniel Džobanik, zatiaľ neznáma žena mala v čase okolo 21.30 h vylákať muža za zastávku MHD na Volgogradskej ulici v Prešove s ponukou na sex. Po vzájomnom osobnom kontakte mu zo zadného vrecka odcudzila mobilný telefón a z predného vrecka peňaženku s platobnými kartami, peniazmi a dokladmi. Poškodený celkovú škodu vyčíslil na 1700 eur.

K podobnej krádeži malo dôjsť na prešovskej autobusovej stanici v pondelok (16.10.) podvečer, ktorú ohlásil muž zo Svidníka. V čase okolo 18.30 h sa mu vedľa autobusových nástupíšť prihovorila neznáma žena. Pod zámienkou ponuky na sex sa o neho obtierala a bez toho, aby to poškodený spozoroval, mu zo zadného vrecka vytiahla peňaženku. Okradnutému vznikla škoda 60 eur.

Polícia oba prípady vyšetruje ako prečin krádeže.

Páči sa mi TERAZ.SK na Facebooku

Staňte sa fanúšikom a sledujte dôležité správy z TASR priamo na vašom Facebooku.