< sekcia Regióny

Pri dopravnej nehode v Strážskom došlo k úniku prevádzkových kvapalín

Ilustračné foto. Foto: TASR/Vladimír Benko

K dopravnej nehode medzi dvoma vozidlami s ťahačmi a jedným osobným automobilom došlo v popoludňajších hodinách na križovatke ulíc Vihorlatská, Osloboditeľov a Mierová.

Strážske 10. júna (TASR) – Pri pondelkovej dopravnej nehode v Strážskom v okrese Michalovce došlo k úniku prevádzkových kvapalín. Zasahovali hasiči aj záchranári.

K dopravnej nehode medzi dvoma vozidlami s ťahačmi a jedným osobným automobilom došlo v popoludňajších hodinách na križovatke ulíc Vihorlatská, Osloboditeľov a Mierová. Podľa informácií operačného dôstojníka Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Košiciach, na mieste zasahovalo šesť príslušníkov HaZZ a tiež závodná jednotka Chemka Strážske. Na odstraňovaní úniku prevádzkových kvapalín pracovali ešte tri hodiny po nehode.

Ako pre TASR uviedla hovorkyňa Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby Alena Krčová, záchranári na mieste ošetrili muža s úrazom hlavy a previezli ho do nemocnice v Humennom. Ďalší účastník nehody ošetrenie odmietol.