Regióny

Pri dopravnej nehode v Stropkove vyhasol život 41-ročnej ženy

TASR, 28. apríla 2012 12:21

Miera zavinenia účastníkov dopravenej nehody bude predmetom ďalšieho vyšetrovania,

Stropkov 28. apríla (TASR) - V meste Stropkov došlo v piatok 27. apríla k smrteľnej dopravnej nehode. Vodička osobného auta neprežila zrážku s protiidúcim nákladným vozidlom.
Ilustračné foto Foto: TASR/Štefan Puškáš

Ako informoval hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Daniel Džobanik, 41-ročná žena z obce Duplín, jazdiaca na osobnom aute Ford Fusion, sa na rovnom úseku cesty zrazila s nákladným autom Renault Magnum, ktoré viedol 29-ročný Poliak.

"V osobnom aute sa zranili aj ďalšie tri ženy z obce Duplín. Jedna z nich vo veku 44 rokov utrpela zranenia s predpokladanou dobou liečenia najmenej 12 týždňov, ďalšia 70-ročná žena utrpela zranenia s predpokladanou dobou liečenia najmenej 10 týždňov a posledná vo veku 37 rokov utrpela zranenia s predpokladanou dobou liečenia štyri až šesť týždňov," konkretizoval Džobanik.

Vodiča nákladného auta podrobili muži zákona dychovej skúške s negatívnym výsledkom.

"Miera zavinenia účastníkov dopravenej nehody bude predmetom ďalšieho vyšetrovania," uzavrel krajský policajný hovorca.
Zdielať článok na Facebook

Najnovšie články v rubrike

dnes 16:33

STOŽOK: Bývalú družstevnú bytovku chcú zmeniť na domov dôchodcov
Na domov dôchodcov chcú zmeniť v Stožku v okrese Detva prázdny družstevný bytový dom, ktorý stojí v susedstve obecného úradu.

sk
dnes 16:15

Nájomné byty pribúdajú vo viacerých mestách Gemera a Novohradu
Nové nájomné byty v poslednom období odovzdávali v Lučenci a Tornali, v Jelšave majú budúci nájomníci šancu získať byt práve teraz.

sk
dnes 16:02

V Košickom kraji zomreli dvaja ľudia s pandemickým vírusom chrípky
Regionálny úrad verejného zdravotníctva so sídlom v Košiciach eviduje v aktuálnej chrípkovej sezóne 2014/2015 tri úmrtia na SARI – ťažké akútne respiračné ochorenie.

sk

Najčítanejšie Regióny

Téma TASR