< sekcia Regióny

Tragédia pred polnocou: Muž dostal v zákrute šmyk a narazil do stromu

Pred obcou Nesvady v okrese Komárno sa vo štvrtok 13. júla 2017 pred polnocou stala dopravná nehoda, pri ktorej zomrel 49-ročný vodič. Ako TASR informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KR PZ) v Nitre Božena Bruchterová, išlo o muža z obce Nesvady. Foto: TASR - KRPZ Nitra

Po náraze sa auto prevrátilo na strechu. Vodič utrpel ťažké zranenia, ktorým na mieste podľahol.

Komárno 14. júla (TASR) - Pred obcou Nesvady v okrese Komárno sa vo štvrtok 13. júla pred polnocou stala dopravná nehoda, pri ktorej zomrel 49-ročný vodič. Ako TASR informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KR PZ) v Nitre Božena Bruchterová, išlo o muža z obce Nesvady.

Podľa jej ďalších slov pri prechádzaní ľavotočivej zákruty pred obcou dostal šmyk, dôsledkom čoho zišiel z cesty a narazil do pevnej prekážky pri ceste - kmeňa stromu. "Po náraze sa auto prevrátilo na strechu. Vodič utrpel ťažké zranenia, ktorým na mieste podľahol. U nebohého bude vykonaná pitva, pri ktorej bude odobratá aj krv na zistenie prípadného požitia alkoholu," uviedla Bruchterová.

V aute sedela aj 21-ročná spolujazdkyňa, ktorú so zraneniami previezli do nemocnice. "Na vozidle vznikla škoda vo výške 3500 eur. Vo veci polícia začala trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. Presná príčina dopravnej nehody je v štádiu vyšetrovania," ukončila hovorkyňa KR PZ v Nitre.

Páči sa mi TERAZ.SK na Facebooku

Staňte sa fanúšikom a sledujte dôležité správy z TASR priamo na vašom Facebooku.