Slovensko

I. Radičovú zvolili za dekanku Paneurópskej vysokej školy v Bratislave

TASR, 17. mája 2017 12:01

Pôsobila aj na Slovenskej akadémii vied, Univerzite Komenského a viacerých zahraničných univerzitách.

Na snímke rektorské insígnie počas inaugurácie nového rektora Paneurópskej vysokej školy Juraja Sterna 16. mája 2017 v Bratislave. Foto: TASR – Martin Baumann
Bratislava 17. mája (TASR) - Akademický senát Fakulty masmédií Paneurópskej vysokej školy v pondelok 15. mája v tajnej voľbe schválil navrhnutú kandidátku na pozíciu novej dekanky. Stala sa ňou Iveta Radičová. TASR informovala Katarína Holetzová z Paneurópskej vysokej školy v Bratislave.Iveta Radičová bola v minulosti ministerkou práce, sociálnych vecí a rodiny, poslankyňou Národnej rady SR a v rokoch 2010-2012 predsedníčkou vlády SR. Pôsobila na Slovenskej akadémii vied, Univerzite Komenského a viacerých zahraničných univerzitách.

Na snímke dekanka Paneurópskej vysokej školy Iveta Radičová počas inaugurácia nového rektora školy Juraja Sterna 16. mája 2017 v Bratislave. Foto: TASR – Martin Baumann

Zdielať článok na FacebookPáči sa mi TERAZ.SK na facebooku
Staňte sa fanúšikom a sledujte dôležité správy priamo na FB

Najnovšie články v rubrike

včera 19:40

RTVS odmieta kritiku svojho spravodajstva zo strany SaS
Liberáli majú pocit, že od voľby nového generálneho riaditeľa sa správy RTVS pretvorili na PR agentúru vládnej koalície.

sk
včera 19:30

Kiska podporuje rozvoj našich miest a ich snahu o zmenu financovania
Predstavitelia Únie miest Slovenska informovali prezidenta o najvážnejších témach, ako je financovanie a rozvoj miest a mestských regiónov a sociálne služby.

sk

Téma TASRPoužívaním stránok TERAZ.SK súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.

Viac