< sekcia Slovensko

Minister vnútra Tomáš Drucker bol hospitalizovaný v nemocnici

Na snímke minister vnútra SR Tomáš Drucker. Foto: TASR - Pavol Zachar

Šéf rezortu vnútra leží na II. Neurologickej klinike Lekárskej fakulty Univerzity Komenského a UNB. Tá patrí medzi najvýznamnejšie neurologické pracoviská na Slovensku.

Bratislava 12. apríla (TASR) - Ministra vnútra Tomáša Druckera (nominant Smeru-SD) vo štvrtok hospitalizovali v nemocnici na bratislavských Kramároch. Má problémy s krčnou platničkou."Dôvodom hospitalizácie je náhle zhoršenie dlhoročných chronických ťažkostí s poškodenou krčnou platničkou. Minister Tomáš Drucker zostáva v nemocnici hospitalizovaný," uviedla hovorkyňa Univerzitnej nemocnice Bratislava (UNB) Eva Kliská. Šéf rezortu leží na II. Neurologickej klinike Lekárskej fakulty Univerzity Komenského a UNB. Tá patrí medzi najvýznamnejšie neurologické pracoviská na Slovensku.

Druckerove zdravotné problémy sa začali v stredu (11.4.), priblížil tlačový odbor rezortu. Stav sa mu nezlepšil ani po absolvovaní intravenóznej liečby. Ministra preto hospitalizovali, zvyšok jeho štvrtkového programu bol zrušený. Dokedy bude Drucker v nemocnici, nie je zatiaľ známe.

Páči sa mi TERAZ.SK na Facebooku

Staňte sa fanúšikom a sledujte dôležité správy z TASR priamo na vašom Facebooku.