< sekcia Slovensko

Neverejné zhromaždenie Hospodárskeho klubu

Foto: NEF Hospodársky klub

Neformálne ekonomické fórum Hospodársky klub združuje 222 domácich a zahraničných osobností.

Bratislava 14. marca (OTS) - Vo štvrtok sa koná 116. riadne zhromaždenie a celkove 265. podujatie združenia Neformálne ekonomické fórum Hospodársky klub, ktoré združuje 222 domácich a zahraničných osobností.

Toto zhromaždenie je neverejné. V úvodnom slove sa hovorí o. i. o predčasných parlamentných voľbách, ale s odporučaním návratu k viacerým volebným obvodom.

Budú vyhlásení laureáti Zlatého biatca za rok 2017, víťazi tradičných ankiet a dvojnásobný laureát „Mierovej ceny zo Slovenska 2015“ za rok 2017. Najsympatickejšia osobnosť slovenskej politiky a spoločnosti za rok 2017 podľa rovnomennej ankety Peter Mihók bude odpovedať na otázku : „O čom je politická kultúra, vlastná identita a zodpovednosť ?“.

Do diskusie sa prihlásili viacerí členovia združenia. Na www.hospodarskyklub.sk pod titulným banerom „V jubilejnom 25. roku života 116. riadne zhromaždenie ....“ budú poobede zverejnené aj Správa o Slovensku, 4. pokračovanie a skupinový názor na štvrťstoročný výsledok Slovenskej republiky : "Nedá sa piesok do snopov viazať a voda hrabať...".

Na programe je aj prezentácia patentu ocenenom združením v roku 2012 a o jeho osude pod názvom „Biznis postavený na vode“. Všetky materiály z tohto podujatia budú zverejnené na www.hospodarskyklub.sk v piatok 16. marca najneskôr o 14. h.

UPOZORNENIE: Upozorňujeme čitateľov, že materiály označené skratkou OTS sú poskytované v rámci Originálnej textovej služby, zverejňujeme ich v plnom znení, a za ich obsah nesie zodpovednosť zadávateľ.

Páči sa mi TERAZ.SK na Facebooku

Staňte sa fanúšikom a sledujte dôležité správy z TASR priamo na vašom Facebooku.