< sekcia Slovensko

ZAPLAVILO TRAŤ: Vlakovú dopravu pod Tatrami prerušila silná búrka

Ilustračná snímka. Foto: TASR Martin Baumann

Doprava je prerušená v úseku Poprad-Tatry - Studený Potok od 16.38 h, uvádza ZSSK.

Bratislava/Poprad 24. mája (TASR) – Vlaková doprava pod Tatrami je pre zlé počasie prerušená. Informovala o tom Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK) na Twitteri.

Doprava je prerušená v úseku Poprad-Tatry - Studený Potok od 16.38 h, uvádza ZSSK. "Trať zaplavilo po silnej búrke, je preto neprejazdná,” konkretizoval hovorca spoločnosti Tomáš Kováč.
ZSSK podľa jeho informácií objednala náhradnú autobusovú dopravu. Osobný vlak číslo 8319 zo stanice Poprad-Tatry s odchodom o 16.46 h smerom do Starej Ľubovne v úseku medzi Popradom a zastávkou Studený Potok bol odrieknutý.

Páči sa mi TERAZ.SK na Facebooku

Staňte sa fanúšikom a sledujte dôležité správy z TASR priamo na vašom Facebooku.

\r\n
\r\nZSSK podľa jeho informácií objednala náhradnú autobusovú dopravu. Osobný vlak číslo 8319 zo stanice Poprad-Tatry s odchodom o 16.46 h smerom do Starej Ľubovne v úseku medzi Popradom a zastávkou Studený Potok bol odrieknutý.
\n","publisher":{"@type":"Organization","name":"TASR","logo":{"@type":"ImageObject","url":"http://www.tasr.sk/templates/tasr/assets/images/footerlogo_tasr.png","width":82,"height":15}},"description":"Doprava je prerušená v úseku Poprad-Tatry - Studený Potok od 16.38 h, uvádza ZSSK."}