KHL: Vladivostok vyhral nad Nižnekamskom, Hovorka asistoval

Vladivostok zvíťazíl prvýkrát po deviatich prehrách v sérii.,aktualizované

KHL: Slovan prehral druhý zápas po sebe

Úvod zápasu mal rýchly spád, Slovan vyhrával už v tretej minúte, no od ôsmej musel sťahovať jednogólové manko. ,aktualizované

Čilič postúpil do 2. kola turnaja ATP v Bazileji

Čilič zdolal kanadského súpera Denisa Shapovalova.,aktualizované

Fucsovics postúpil do 2. kola turnaja ATP vo Viedni

Vo Viedni zdolal Fucsovics rovnako nenasadeného Kanaďana Felixa Augera-Aliassimea.,aktualizované

Slovenský zápasník Salkazanov na MS v osemfinále skončil

Salkazanov si najprv v kvalifikačnom kole poradil po vyrovnanom boji s Iráncom Yonesom Aliakbarom Emamichoghaeim. Následne v osemfinále podľahol Gruzíncovi Zurabimu Iakobišvilimu 1:2.

NHL: Hráčmi týždňa sa stali Landeskog, McDavid a Fleury

Tridsaťtriročný skúsený brankár Fleury si v uplynulom týždni pripísal na konto dva víťazné štarty s priemerom jeden gól na zápas a 95,6% úspešnosťou zásahov.

Mourinho nerozmýšľa nad návratom do Realu Madrid

V tomto okamihu rozmýšľam iba nad Manchestrom United. Teším sa, že naplním moju zmluvu a rád by som tu zostal aj po jej vypršaní, cituje slová 55-ročného Mourinha internetový portál bbc.co.uk.

Stephensová zdolala na úvod červenej skupiny MS WTA Tour Osakovú

Duel Stephensovej s Osakovou bol od úvodu vyrovnaný. Na začiatku prvého setu si hráčky vymenili servis a ďalšie straty na oboch stranách prišli v 7. a 8. geme.,aktualizované

Sturm nominoval na domáci turnaj NP až 15 strieborných medailistov

Sturm nominoval dokopy 28 hráčov, jediný nováčik je útočník Kolínu Haie Fabio Pfohl, ktorý si môže odkrútiť premiéru v A-tíme reprezentácie.

Duda strelil šesť gólov, Kalou už pozerá do katalógu s hodinkami

Chvíľa 23-ročného rodáka zo Sniny prišla už v 7. minúte, keď si po krížnom centri do pokutového územia spracoval loptu a presnou strelou k vzdialenejšej žrdi otvoril skóre duelu.

Bývalý futbalista Caminero priznal, že pral peniaze pre drogovú mafiu

Športový riaditeľ druholigového klubu FC Malaga priznal vinu vo všetkých bodoch obžaloby a uzavrel dohodu s prokuratúrou.

Úvodné El Clasico povedie Sanchez Martinez, viac sa pod ním darí Barce

Duel FC Barcelona a Realu Madrid sa uskutoční v nedeľu 28. októbra o 16.15 SEČ v rámci 10. kola La Ligy na štadióne Camp Nou.

Na Rely Košice triumfoval Koči, získal titul majstra SR

Škvrnou na inak vydarenom podujatí bola nehoda českej posádky Vratko Kubík - Ivan Řihánek. Tí na svojom Peugeote 208 R2 vyleteli z trate a skončili v strome v blízkosti cesty. ,aktualizované

Real Madrid má údajne záujem o Ibrahimoviča

Pozornosť Realu sa zamerala aj na 37-ročného švédskeho kanoniera v službách LA Galaxy.

Duel Spartak Trnava - Dinamo Záhreb povedie dánsky rozhodca

Tridsaťosemročný Kehlet má nedávnu skúsenosť so slovenským futbalom.

Švéd Elofsson bojuje s následkami mŕtvice

Per Elofsson, ktorý získal na ZOH 2002 bronzovú medailu v stíhacích pretekoch, ukončil kariéru v roku 2005.

Novým prezidentom Talianskej futbalovej federácie je Gabriele Gravina

Bývalý šéf tretej ligy vystrieda dočasného prezidenta Roberta Fabbriciniho.

KHL: Bývalý obranca Bystrice Maione medzi hráčmi týždňa

Tridsaťdvaročný kanadský brankár Taylor nastúpil v uplynulom týždni na dva zápasy, v ktorých inkasoval iba jediný gól a mal 98,39% úspešnosť zákrokov.