Prehra:

Chárov gól v prvej tretine ani Halákov výkon Tímu Európy nestačili. Kľúčová bola tretia tretina, keď Kanada najskôr vyrovnala a napokon v poslednej minúte zápasu strelila víťazný gól na 2:1. video

aktualizované dnes 6:21

včera 23:00

Fenerbahce i Zenit vyhrali, Ibrahimovič vykúpil Manchester United (4)
Viktoria Plzeň si pripísala druhú remízu v rámci E-skupiny. V základnej zostave s brankárom Matušom Kozáčikom a útočníkom Marekom Bakošom uhrala bezgólový výsledok na ihrisku Austrie Viedeň.

včera 21:45

Rajičová na Nepelovom Memoriáli po krátkom programe šiesta
Najlepší výkon predviedla podľa rozhodcov Ruska Julia Lipnická, ktorá dostala známku 63,16 a triumfovala pred krajankou Mariou Sockovovou (61,58), tretia skončila Kórejčanka Ji Hyun Byun (57,76).

včera 20:42

Liptovský Mikuláš vyškolil mladíkov vo vloženom zápase Tipsport ligy
Hokejisti MHK 32 Liptovský Mikuláš deklasovali vo štvrtkovom vloženom zápase Tipsport Ligy HK Orange 20 8:1 a uštedrili mladíkom piaty debakel v prebiehajúcej sezóne.

včera 20:32

Cibulková vyradila za jeden deň dve Češky z turnaja WTA vo Wu-Chane
Slovenka nastúpila vo štvrtok na dva duely v priebehu ôsmich hodín. V tom osemfinálovom nemala s tohtoročnou finalistkou US Open Plíškovou príliš veľké problémy a dovolila jej uhrať iba štyri gemy.

včera 20:27

Magnitogorsk vystriedal Omsk na čele Východnej konferencie
Metallurg Magnitogorsk natiahol víťaznú šnúru na päť zápasov, keď triumfoval 3:0 v Novosibirsku.

včera 20:18

Prievidza po prehre s Oradeou v Lige majstrov skončila
Basketbalisti BC Prievidza prehrali v odvetnom zápase prvého predkola Ligy majstrov 2016/2017 doma s rumunskou CSM CSU Oradea 67:73 a so súťažou sa rozlúčili.

včera 16:52

Rím vo štvrtok oficiálne odstúpil od kandidatúry na OH 2024
Minulotýždňové rozhodnutie starostky Virginie Raggiovej podporila vo štvrtok mestská rada, ktorá ho schválila v hlasovaní pomerom 30:12.

včera 16:46

Tótha zvolili za nového predsedu komisie športovcov SOV
Vo funkcii nahradí doterajšieho predsedu, dvojnásobného bronzového olympijského medailistu v športovej streľbe Jozefa Gönciho.

včera 16:26

Hokejový Zvolen skúša českého útočníka Kalusa
Petr Kalus už v najvyššej slovenskej súťaži pôsobil, keď začiatkom sezóny 2013/14 odohral tri zápasy za Duklu Trenčín.

včera 16:21

Prezident SFZ J. Kováčik: Športovci a právnici sa navzájom potrebujú
Aktuálne poznatky súvisiace s problematikou športového práva budú počas dvoch dní (29.-30. 9.) prezentovať lektori zo SR a ČR na konferencii Šport a právo, ktorá sa vo štvrtok začala v Poprade.

včera 16:18

Celtic Glasgow dostal pokutu za vyvesenie palestínskych vlajok
UEFA v posledných rokoch prísne trestá akékoľvek transparenty s politickými motívmi a tiež prejavy rasovej neznášanlivosti.

včera 16:15

V Anglicku vyšetrujú korupciu v druhej najvyššej futbalovej súťaži
Britský denník Daily Telegraph uviedol, že tréner Queens Park Rangers Hasselbaink mal rokovať s reportérmi denníka, ktorí sa vydávali za investorov z fiktívnej spoločnosti z Ďalekého Východu.

včera 16:10

KVALIFIKÁCIA MS: V slovinskom kádri na zápas so SR prevaha legionárov
Jediným nováčikom v kádri je stredopoliar Aleks Pihler z NK Maribor, iba päť hráčov pôsobí v kluboch z najvyššej domácej súťaže.

včera 15:45

UEFA potrestala Legiu varšava, doma proti Realu bude hrať bez divákov
Poľský majster pyká za neprístojnosti fanúšikov, ktorí sa počas zápasu s Borussiou Dortmund bili s členmi usporiadateľskej služby, hádzali pyrotechniku na trávnik a vykrikovali antisemitské heslá.

včera 15:16

Nemci pôjdu na Hopmanov pohár 2017 v zložení Zverev - Petkovicová
Dvojice pre Hopmanov pohár zatiaľ predstavili Švajčiari, Česi, Američania a Nemci.

včera 15:08

Cibulková je vo forme: Na turnaji vo Wu-Chane postúpila do štvrťfinále
V ňom sa stretne s ďalšou Češkou Strýcovou, ktorá zdolala Srbku Jankovičovú.

včera 14:39

LIGA MAJSTROV: Rostov čaká pravdepodobne trest za banán na ihrisku
Podľa spoločnosti FARE Network, ktorá monitoruje pre UEFA rasistické incidenty, hodili banán na trávnik v 8. minúte zápasu a zostal na ňom ďalších 15 minút.

včera 14:31

NHL: Seidenberg podpísal ročný kontrakt s NY Islanders
Tridsaťpäťročný obranca strávil uplynulých sedem sezón v drese Bostonu Bruins a v roku 2011 získal s klubom Stanleyho pohár.