Juventus s rekordným ôsmym titulom za sebou

Dôvod na radosť mal aj Cristiano Ronaldo. Portugalčan síce nezíska ďalší titul v Lige majstrov, ale stal sa prvým futbalistom, ktorý triumfoval v anglickej, španielskej a talianskej lige.

Zápasy s Rakúskom priniesli pozitíva, odhalili aj nedostatky

Po prvom zápase, v ktorom Slovensko zvíťazilo 5:1, sa hodnotili najmä pozitíva. Traja hráči s prvým reprezentačným gólom, jeden ho dokonca dosiahol vo svojom prvom štarte.

Winnipeg Jets vypadli, Daňo je voľný na majstrovstvá sveta

Po vyradení Jets je na reprezentačné účely pre MS k dispozícii slovenský útočník Marko Daňo.,aktualizované

Milan KUŽELA: Možno sa o pár rokov budeme aj Maďarom pozerať na chrbát

Milan Kužela patril svojho času k najlepším hokejistom v Československu, a tak sme s ním pred pár dňami prebrali v televíznom štúdiu TABLET.TV viacero hokejových tém.

Celta Vigo s Lobotkom zdolala Gironu

Za domácich odohral celé stretnutie slovenský reprezentant Stanislav Lobotka.,aktualizované

Mönchengladbach podľahol Lipsku

Vo večernom dueli zvíťazili futbalisti Lipska na pôde Borussie Mönchengladbach 2:1. Hostia vyhrali už 5-krát v sérii. ,aktualizované

Pospíšil podpísal nováčikovský kontrakt s Calgary

Devätnásťročný center má za sebou vydarenú sezónu v tíme Sioux City Musketeers v USHL, počas ktorej nazbieral v 46 dueloch 64 bodov.

Sabbatini po 3. kole v Hilton Head Island na druhom mieste

Štyridsaťtriročný Sabbatini v tretej časti predviedol štyrikrát birdie, na štvrtej jamke však zaváhal, keď zahral bogey. Práve to ho stálo priebežné prvé miesto.

Marseille si poradilo s Guingampom

Caen v dôležitom súboji o záchranu zvíťazil na pôde Nice 1:0. O jediný presný zásah duelu sa postaral v 74. minúte po rohovom kope Aleksander Djiku.

Parma remizovala s Milánom, Kucka nebodoval

V drese Parmy odohral celý zápas slovenský reprezentant Juraj Kucka, do štatistík sa však nezapísal.,aktualizované

Černák sa pridá k reprezentácii

Na utorkovom zraze v Piešťanoch sa predstavia noví hráči, všetkých však Šatan nemenoval. Potvrdil však príchod obrancu Erika Černáka.

Slováci zdolali Rakúšanov po nájazdoch

Slováci sa dostali do vedenia už v 2. minúte po góle Martina Bakoša, domáci v druhej tretine vyrovnali zásluhou Dominica Zwergera. Zápas napokon v nájazdovom rozstrele rozhodol Bakoš. ,aktualizované

Slávia zdolala Strabag a vyrovnala finálovú sériu

Vo vyrovnanom prvom sete sa podarilo Slávii odskočiť najviac na tri body pri vedení 20:17.,aktualizované

Nitra a Zlaté Moravce remizovali v boji o záchranu

Zlaté Moravce mali výborný vstup do zápasu, keď sa im už v prvej minúte poradilo skórovať. Strelou pod brvno sa presadil Ďubek.

Michalovce v nadstavbovej časti o titul opäť prehrali

Michalovčania v priebehu štyroch dní podľahli rovnakým výsledkom aj druhému tímu z prvej trojky.

Juventus získal 8. taliansky titul za sebou

Cesta za skompletizovaním titulu sa nerodila ľahko, keďže domáci futbalisti otáčali nepriaznivé skóre už od úvodu zápasu. ,aktualizované

Manchester City sa dostal do čela Premier League

Zverenci Pepa Guardiolu sa odplatili kohútom za stredajšie štvrťfinálové vyradenie z tohtoročnej edície Ligy majstrov.,aktualizované

Ružomberčanky získali titul po 16 rokoch

Pre ružomberský basketbal je to 12. titul v histórii, prvý od roku 2003. ,aktualizované

Na Liptovských slalomoch suverénni Martikán aj Mintálová

V K1 žien bola najrýchlejšia Eliška Mintálová, keď nedala šancu českým pretekárkam Amálie Hilgertovej ani Tereze Fišerovej.