Tenis:

Čepelovej sa darí: Na turnaji v Istanbule postúpila už do štvrťfinále

V ňom si slovenská tenistka zmeria sily s ukrajinskou víťazkou kvalifikácie Dajanou Jastremskou.

aktualizované včera 21:17

včera 22:05

Volejbal-ME19: Slováci sa v Púchove rozlúčili prehrou s Tureckom 0:3
Turnaj za účasti ôsmich najlepších tímov pokračuje cez víkend v maďarskom Györi, kde sa hrali zápasy I. skupiny.

včera 22:03

Hokejisti HV 71 so Záborského asistenciou zvíťazili na ľade Brynäs
O zisku titulu rozhodne siedmy duel v sobotu 29. apríla v Kinnarps Arena na ľade HV 71.

včera 21:59

SBA odvolala trénera ženskej basketbalovej reprezentácie Kováčika
Kováčika na poste nahradí Marián Svoboda.

včera 21:48

Curling: Slováci na MS miešaných párov prehrali so Španielskom 5:8
Po šiestich kolách tak v skupine skončili s bilanciou dve víťazstvá a štyri prehry.

včera 21:38

Na počesť zosnulého Františka Rajtorala vyradia v Plzni dres číslo 27
Kluby mu v 26. kole vzdajú úctu. Všetky zápasy českej najvyššej súťaže sa začnú minútou ticha alebo naopak minútou potlesku na počesť bývalého reprezentačného obrancu.

včera 21:29

Hokej-ČHH: Česi zdolali Fínsko 3:2, Švédi si poradili s Ruskom 4:3 pp
Reprezentanti Česka po ôsmich minútach prehrávali v Českých Budějoviciach 0:2, no napokon sa im podarilo otočiť.

včera 21:24

Greguš gólom prispel k postupu FC Kodaň do finále Dánskeho pohára
Okrem gólu sa do štatistík zapísal aj žltou kartou.

včera 21:15

Volejbalisti Nitry zdolali Prievidzu 3:1, vo finálovej sérii vedú 3:2
Šiesty duel je na programe v nedeľu v Prievidzi.

včera 21:06

Bronz patrí Prešovu po rozhodujúcej výhre nad Košicami 3:2
Sériu hranú na tri víťazstvá vyhrali Prešovčania 3:2 na zápasy.

včera 20:52

Tappara Tampere získala fínsky titul
V šiestom finálovom súboji play off zvíťazili na ľade KalPy Kuopio 3:1.

včera 20:45

Dunajská Streda vyhrala nad Senicou 1:0 v 29. kole Fortuna ligy
Dunajská Streda neprehrala už 13 ligových zápasov, čím vytvorila klubový rekord.

včera 20:43

Jednotka Kerberová vypadla v osemfinále turnaja WTA v Stuttgarte
Vyradila ju francúzska tenistka Kristina Mladenovicová. Nemka Laura Siegemundová hladko zdolala ôsmu nasadenú Rusku Svetlanu Kuznecovovú.

včera 20:38

Nadal i Murray hladko postúpili do štvrťfinále turnaja ATP v Barcelone
Postup do štvrťfinále dvojhry si zabezpečil aj štvrtý nasadený rakúsky tenista Dominic Thiem.

včera 18:40

Küng vyhral 2. etapu Okolo Romandie, Felline si udržal post lídra
Na 136,5 km trati zo Champéry do Bulle triumfoval švajčiarsky cyklista pred Ukrajincom Andrijom Grivkom a Talianom Sonnym Colbrellim.

včera 18:37

Kližan postúpil do štvrťfinále dvojhry na turnaji ATP v Budapešti
V dueli o postup do semifinále nastúpi v piatok proti najvyššie nasadenému Francúzovi Lucasovi Pouilleovi.

včera 18:31

FIFA pokutovala Albánsko za výtržnosti fanúšikov
Marcový súboj v Palerme museli prerušiť na deväť minút potom, ako albánski fanúšikovia hádzali na plochu svetlice napriek predchádzajúcim varovaniam organizátorov.