NHL: Crosby sa dotiahol na Jágra, Tatar asistoval

Tatar zaznamenal deviatu asistenciu v sezóne, keď z jeho aktivity pred bránkoviskom profitoval Frans Nielsen a v 51. minúte vyrovnal na 2:2.

,aktualizované

Serena Williamsová sa vracia na kurty, nastúpi proti Holanďankám

Americká tenisová asociácia v utorok oznámila, že Williamsová bude reprezentovať USA v zápase 1. kola svetovej skupiny Pohára federácie proti Holandsku.

NBA: James pokoril hranicu 30.000 bodov ako najmladší hráč v histórii

Významný kariérny míľnik dosiahol v noci na stredu v zápase, v ktorom jeho Cleveland prehral na palubovke San Antonia 102:114. James v stretnutí zaznamenal 28 bodov.

AUSTRALIAN OPEN: Nadal sa po skreči bude liečiť tri týždne

Nadal nedohral duel pre bolesti v pravej nohe, ktorú spôsoboval sval v oblasti bedra.

AUSTRALIAN OPEN: Hyeon Chung postúpil do semifinále mužskej dvojhry

V dueli o postup do finále nastúpi Chung proti víťazovi súboja Roger Federer (2-Švajč.) - Tomáš Berdych (19-ČR).

AUSTRALIAN OPEN: Kerberová ide suverénne do semifinále ženskej dvojhry

Tridsaťročná Kerberová pokračuje vo víťaznom ťažení, v tomto roku vyhrala už 14. zápas v rade.

Handzuš zaskočí za Országha v B. Bystrici počas ZOH 2018 v hokeji

Vedenie HC'05 nechcelo uvoľniť Országha pre potreby národného tímu. Napokon však šéf klubu Juraj Koval súhlasil, že pustí trénera na ZOH ak kluby Tipsport Ligy zahlasujú za preloženie ligových kôl.

Hirscher vedie poradie slalomu pred Kristoffersenom o 119 bodov

Pre 28-ročného Rakúšana sa podľa jeho vlastných slov sen stal skutočnosťou.

Hirscher vyhral slalom v Schladmingu a vyrovnal sa Maierovi

Slovák Adam Žampa nepostúpil do druhého kola, jeho krajan Matej Falat nedokončil prvé kolo.

Grič prestúpil z Michaloviec do klubu poľského prvoligistu

Dvadsaťjedenročný stredopoliar a reprezentant SR do 21 rokov absolvoval v poľskom klube vstupné testy a nasledoval podpis 3,5 ročnej zmluvy.

Slovenskí futsalisti na turnaji v Debrecíne vyhrali nad Maďarmi

Ďalším súperom SR na podujatí s názvom Visegrad Four Futsal Nations Tournament budú v stredu Česi. Tí v utorok prehrali s Chorvátmi 1:3.

KHL: Slovan prehral na ľade Nižnekamsku, rozhodla druhá tretina

Zverenci Eduarda Zankovca majú za sebou štvrtý duel zo šesťzápasovej série na klziskách súperov.

SLOVENSKÝ POHÁR: Prešov zdolal P. Bystricu v 1. finále o 10 gólov

Do budúcotýždňovej odvety si tak vytvorili viac ako nádejný náskok.

HOKEJ: Nitra zdolala Miškovec po nájazdoch a získala Vyšehradský pohár

Zverenci trénera Antonína Stavjaňu vyhrali po riadnom hracom čase 4:2, keďže v prvom finále 10. januára prehrali u súpera 2:4, muselo sa predlžovať.

Bílí Tigři Liberec zdolali Kometu Brno 6:2, Bakoš strelil dva góly

Bez bodu zostal doma trápiaci sa Litvínov, ktorý podľahol Jihlave 1:3 a po sérii deviatich prehier v rade spadol na poslednú priečku tabuľky.

KHL: Sibir Novosibirsk zdolal Ladu Togliatti v utorňajšom zápase

Prvý gól stretnutia padol až v 53. minúte počas presilovky domácich, keď Alexander Šarov dorazil do bránky nepresnú strelu Andreja Jermakova.