Chelsea zdolala majstra, Manchester City uhral remízu s Evertonom

Futbalista Chelsea Londýn Eden Hazard sa teší po strelení gólu v zápase 8. kola anglickej Premier League Chelsea Londýn - Leicester City v Londone, 15. októbra 2016. Foto: TASR/AP

Do siete úradujúceho majstra postupne skórovali Diego Costa, Eden Hazard a Victor Moses.

Londýn 15. októbra (TASR) - Sobotné stretnutie 8. kola najvyššej anglickej futbalovej súťaže Manchester City - FC Everton sa skončilo nerozhodne 1:1. Skóre otvoril v 64. minúte hosťujúci Romelu Lukaku, na jeho zásah zareagoval o osem minút neskôr domáci Nolito. Zverenci Pepa Guardiolu nepremenili dve jedenástky, z bieleho bodu zaváhali Kevin De Bruyne a po zmene strán aj Sergio Agüero.

Futbalisti FC Chelsea triumfovali v sobotnom domácom stretnutí 8. kola najvyššej anglickej súťaže nad Leicesterom City 3:0. Do siete úradujúceho majstra postupne skórovali Diego Costa, Eden Hazard a Victor Moses.

Arsenal si na vlastnom ihrisku poradil so Swansea City tesne 3:2, jeho severolondýnsky rival Tottenham Hotspur remizoval na pôde West Bromwichu Albion 1:1.