Arsenal Londýn začal turné po USA triumfom, Colorado zdolal 3:0

Ilustračný snímok. Foto: TASR/AP

Tréner kanonierov Unai Emery dal v zápase príležitosť viacerým mladým hráčom, gólovo sa presadili v prvom polčase Bukayo Saka a James Olayinka.

Commerce City 16. júla (TASR) - Futbalisti londýnskeho Arsenalu zahájili turné po USA víťazstvom. V noci na utorok zdolali účastníka Major League Soccer (MLS) Colorado Rapids 3:0.

Tréner "kanonierov" Unai Emery dal v zápase príležitosť viacerým mladým hráčom, gólovo sa presadili v prvom polčase Bukayo Saka a James Olayinka. Tretí gól pridal po prestávke Gabriel Martinelli. Osemnásťročný brazílsky útočník prišiel do tímu len začiatkom júla a v novom drese sa presadil hneď pri debute.

Arsenal sa v druhom zápase v zámorí stretne vo štvrtok o 5.00 SELČ v rámci Medzinárodného turnaja majstrov s Bayernom Mníchov.