Utorok 18. jún 2024Meniny má Meniny má Vratislav

Barcelona ratovala domácu výhru s Granadou až v úplnom závere

Barcelona - Granada Foto: TASR/AP

Konečný výsledok napokon drámu neodráža, v nadstavenom čase dosiahol favorit dvojgólový úspech po vlastnom góle Gomeza.

Madrid 22. septembra (TASR) - V úvodnom sobotňajšom zápase 5. kola španielskej futbalovej La Ligy si Real Zaragoza poradil na domácom štadióne s poslednou Osasunou 3:1.

V druhom zápase Celta de Vigo zdolala Getafe tesne 2:1. Víťazný gól strelil v 69. minúte Chu-Young Park.

Spásu pre fanúšikov FC Barcelona priniesol až v 87. minúte stretnutia proti Granade Xavi Hernandez a ukončil tak neúspešné dobývanie brány súpera. Konečný výsledok napokon drámu neodráža, v nadstavenom čase dosiahol favorit dvojgólový úspech po vlastnom góle Gomeza.