Čepelová prehrala v osemfinále v Tokiu s Chorvátkou Fettovou

TASR, 14. septembra 2017 7:22, aktualizované 14. septembra 8:02

Zápas trval 62 minút. Fettová sa vo štvrťfinále stretne s Číňankou Čchiang Wang.

Na snímke slovenská tenistka Jana Čepelová odvracia loptičku. Archívna snímka. Foto: TASR/Martin Baumann
Tokio 14. septembra (TASR) - Slovenská tenistka Jana Čepelová sa s turnajom WTA v Tokiu rozlúčila v osemfinále dvojhry. Vo štvrtkovom súboji dostala od Chorvátky Jany Fettovej v prvom sete "kanára" a napokon podľahla súperke hladko 0:6, 3:6. Zápas trval 62 minút. Fettová sa vo štvrťfinále stretne s Číňankou Čchiang Wang.

Nemecká tenistka Tatjana Mariová nasadená ako štvrtá postúpila do štvrťfinále dvojhry na turnaji WTA v kanadskom Quebecu po stredajšom víťazstve 6:1 a 6:1 nad Grace Minovou z USA. Kazašská tenistka Julia Putincevová postúpila do štvrťfinále dvojhry na turnaji WTA v Tokiu. V osemfinále ako ôsma nasadená viedla nad Číňankou Sin-jün Chan 6:2 a 2:0 v druhom sete, keď jej súperka zápas skrečovala.

Timea Babosová (3-Maď.) - Naomi Broadyová (V.Brit.) 6:2, 5:7, 6:2
Caroline Dolehideová (USA) - Oceane Dodinová (2-Fr.), Dodinová nenastúpila na zápas,
Francoise Abandová (Kan.) - Varvara Lepčenková (5-USA) 5:7, 7:5, 6:4