Pondelok 29. apríl 2024Meniny má Lea

Chvátal zariadil výhru Olomouca nad Jabloncom, skóroval aj Regáli

Ilustračná snímka. Foto: TASR

V nedeľných stretnutiach skóroval zo slovenských legionárov aj Martin Regáli, ktorý strelil prvý gól Karvinej v zápase na ihrisku Baníka Ostrava (2:2).

Praha 14. apríla (TASR) - Slovenský futbalista Juraj Chvátal rozhodol v 28. kole českej ligy o víťazstve domáceho Olomouca nad Jabloncom 1:0. Dvadsaťsedemročný obranca sa strelecky presadil v 74. minúte. Domáci pritom hrali od 28. minúty bez vylúčeného Jiřího Spacila. Olomouc uspel po sérii troch prehier, hostia prehrali piaty zápas v rade.

Česká liga - 28. kolo:

FC Zlín – FK Pardubice 1:1 (1:0)

Góly: 18. Vukadinovič – 48. Hlavatý (z 11 m)

Sigma Olomouc – FK Jablonec 1:0 (0:0)

Gól: 74. CHVÁTAL, ČK: 28. Spacil (Olomouc)

/J. Chvátal celý zápas a v 74. min dal gól, D. Ventúra od 90. min - D. Hollý celý zápas/

Baník Ostrava – MFK Karviná 2:2 (1:0)

Góly: 19. a 74. Ewerton (druhý z 11 m) – 63. REGÁLI, 80. Ražnatovič

/M. Rusnák celý zápas, F. Blažek celé stretnutie a v 73. min ŽK, T. Rigo dostal v 43. min ŽK a hral do 66. min - D. Holec celý zápas, A. Ivan do 46. min, M. Regáli nastúpil v 46. min a v 63. min dal gól/