Dinamo Moskva s Graňákom odvrátilo v KHL mečbal Omsku

Dominik Graňák Foto: TASR/Adriana Antošková

V drese Dinama nastúpil v druhej obrannej dvojici slovenský obranca Dominik Graňák, ktorý odohral 19:31 minúty.

Omsk 21. apríla (TASR) - Hráči Avangardu Omsk nevyužili v sobotu šancu na zisk Gagarinovho pohára, keď v piatom finálovom zápase Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) podľahli na domácom ľade Dinamu Moskva 2:3.

Hostia si rozhodujúci náskok vybudovali už v prvej tretine, ktorú vďka gólom Anisina a Babenka vyhrali 2:0. V drese Dinama nastúpil v druhej obrannej dvojici slovenský obranca Dominik Graňák, ktorý odohral 19:31 minúty.

5. finále KHL:

Avangard Omsk - Dinamo Moskva 2:3 (0:2, 1:1, 1:0)

/stav série: 3:2/

Góly: 32. Kurjanov, 60. Alexandrov - 4. Anisin, 10. Babenko, 25. Gorovikov. Rozhodcovia: Bulanov, Kulakov - Birin, Medvedev, vylúčení: 6:5 na 2 min, 10.318 divákov.