Šport

Drmič mal smolu, zranil sa a nepôjde na EURO 2016

TASR, 15. marca 2016 12:37

Švajčiarsky reprezentačný útočník sa zranil v sobotňajšom bundesligovom zápase 26. kola, v ktorom Hamburg podľahol Leverkusenu 0:1.

Švajčiarsky stredopoliar Xherdan Shaqiri (vpravo) oslavuje svoj druhý gól, vľavo jeho spoluhráč v útoku Josip Drmič v zápase E-skupiny MS vo futbale 2014 Honduras - Švajčiarsko na štadióne Arena Amazonia v brazílskom Manause v stredu 25. júna 2014. Foto: TASR/AP
Hamburg 15. marca (TASR) - Futbalista nemeckého HSV Hamburg Josip Drmič predčasne ukončil sezónu po zranení kolena. Švajčiarsky reprezentačný útočník sa zranil v sobotňajšom bundesligovom zápase 26. kola, v ktorom Hamburg podľahol Leverkusenu 0:1.

Drmičovo zranenie kolena si vyžiada operáciu, preto je jeho účasť na EURO 2016 v drese Švajčiarska vylúčená. "Veľmi ma to mrzí, že som oslabil Hamburg. Som bojovník a preto sa budem snažiť o čo najrýchlejší návrat na trávniky. Budem spoluhráčom z národného tímu držať palce," napísal Drmič odkaz na sociálnu sieť. Dvadsaťtriročný útočník je v Hamburgu na hosťovaní z Mönchengladbachu. Drmič nastúpil na 6 zápasov, na konte má jeden presný zásah

Zdielať článok na FacebookPáči sa mi TERAZ.SK na facebooku
Staňte sa fanúšikom a sledujte dôležité správy priamo na FB

Viac článkov na tému:

Najnovšie články v rubrike

včera 22:30

VIDEO: Tomáš Tatar strelil rozhodujúci gól, Tím Európy mieri do finále
Predĺženie, ktoré sa hralo podľa pravidiel play off NHL, prinieslo rozuzlenie v 64. minúte. video

sk
včera 20:38

Sagan obsadil na Eneco Tour 3. stupienok, no je svetovou jednotkou
Sagan skončil so stratou 47 sekúnd na 6. mieste za lídrom Terpstrom. Slovenský jazdec si na podujatí pripísal dva etapové triumfy a jedno tretie miesto, v celkovej klasifikácii obsadil 3. priečku.

sk
včera 20:19

Zvolen porazil Poprad 4:3, Žilina na Košice nestačila
Zvolenčania síce početnú výhodu nevyužili, ale v Poprade si aj tak zaknihovali svoje štvrté víťazstvo v sezóne. audio

sk

Najčítanejšie Šport

TERAZ výsledky zápasov

Používaním stránok TERAZ.SK súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.

Viac