Šport

Drmič mal smolu, zranil sa a nepôjde na EURO 2016

TASR, 15. marca 2016 12:37

Švajčiarsky reprezentačný útočník sa zranil v sobotňajšom bundesligovom zápase 26. kola, v ktorom Hamburg podľahol Leverkusenu 0:1.

Švajčiarsky stredopoliar Xherdan Shaqiri (vpravo) oslavuje svoj druhý gól, vľavo jeho spoluhráč v útoku Josip Drmič v zápase E-skupiny MS vo futbale 2014 Honduras - Švajčiarsko na štadióne Arena Amazonia v brazílskom Manause v stredu 25. júna 2014. Foto: TASR/AP
Hamburg 15. marca (TASR) - Futbalista nemeckého HSV Hamburg Josip Drmič predčasne ukončil sezónu po zranení kolena. Švajčiarsky reprezentačný útočník sa zranil v sobotňajšom bundesligovom zápase 26. kola, v ktorom Hamburg podľahol Leverkusenu 0:1.

Drmičovo zranenie kolena si vyžiada operáciu, preto je jeho účasť na EURO 2016 v drese Švajčiarska vylúčená. "Veľmi ma to mrzí, že som oslabil Hamburg. Som bojovník a preto sa budem snažiť o čo najrýchlejší návrat na trávniky. Budem spoluhráčom z národného tímu držať palce," napísal Drmič odkaz na sociálnu sieť. Dvadsaťtriročný útočník je v Hamburgu na hosťovaní z Mönchengladbachu. Drmič nastúpil na 6 zápasov, na konte má jeden presný zásah

Zdielať článok na FacebookPáči sa mi TERAZ.SK na facebooku
Staňte sa fanúšikom a sledujte dôležité správy priamo na FB

Viac článkov na tému:

Najnovšie články v rubrike

dnes 9:40

Levických basketbalistov povedie tréner T. Hojč
Charizmatický kouč si získal renomé vo svojej prvej sezóne na Slovensku, keď dokázal so zníženým rozpočtom bojovať so svojimi zverencami o najvyššie ligové priečky.

sk
dnes 9:36

Volejbal: Kriško sa s Libercom dohodol na pokračovaní spolupráce
Liberec 28. júna (TASR) - Smečiar slovenskej volejbalovej reprezentácie Tomáš Kriško bude aj v sezóne 2016/2017 obliekať dres úradujúceho českého majstra Dukly Liberec. Informáciu priniesol český portál idnes. cz.

sk
dnes 9:34

NBA: Minnesota sa stane prvým tímom s minoritným čínskym vlastníkom
Šanghajský investor Li-čang Ťiang kúpi päťpercentný podiel v klube a realitný magnát z New Jersey Meyer Orbach získa deväť a pol percenta všetkých akcií.

sk

TERAZ výsledky zápasov

Používaním stránok TERAZ.SK súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.

Viac