Michal Ďuriš dvomi gólmi rozhodol o víťazstve Plzne nad Stabaekom

TASR, 3. februára 2016 21:08

Prípravný zápas sa hral na Malte.

Na archívnej snímke útočník Michal Ďuriš (FC Viktoria Plzeň) Foto: TASR/Michal Svítok
La Valletta 3. februára (TASR) - Slovenský futbalový reprezentant Michal Ďuriš rozhodol dvomi gólmi o víťazstve Plzne nad tretím tímom nórskej ligy Stabaek IF 2:0. Prípravný zápas sa hral na Malte. Ďuriš nastúpil v 55. minúte a skóroval v priebehu piatich minút v 62. a v 67. minúte.

včera 23:00

Fenerbahce i Zenit vyhrali, Ibrahimovič vykúpil Manchester United (4)
Viktoria Plzeň si pripísala druhú remízu v rámci E-skupiny. V základnej zostave s brankárom Matušom Kozáčikom a útočníkom Marekom Bakošom uhrala bezgólový výsledok na ihrisku Austrie Viedeň.

včera 21:45

Rajičová na Nepelovom Memoriáli po krátkom programe šiesta
Najlepší výkon predviedla podľa rozhodcov Ruska Julia Lipnická, ktorá dostala známku 63,16 a triumfovala pred krajankou Mariou Sockovovou (61,58), tretia skončila Kórejčanka Ji Hyun Byun (57,76).

včera 20:42

Liptovský Mikuláš vyškolil mladíkov vo vloženom zápase Tipsport ligy
Hokejisti MHK 32 Liptovský Mikuláš deklasovali vo štvrtkovom vloženom zápase Tipsport Ligy HK Orange 20 8:1 a uštedrili mladíkom piaty debakel v prebiehajúcej sezóne.