NHL: Farnham si za zákrok na Jaškina nezahrá štyri zápasy

TASR, 14. januára 2016 8:18

Nepríjemný moment sa odohral v polovici tretej tretiny, Farnham dostal za napadnutie vyšší trest.

Ilustračné foto Foto: TASR/Pavel Neubauer
New Yok 14. januára (TASR) - Oddelenie hráčskej bezpečnosti NHL udelilo útočníkovi New Jersey Bobbymu Farnhamovi štvorzápasový trest zákazu činnosti. Dôvodom bol nešetrný zákrok na Dmitrija Jaškina v dueli proti St. Louis Blues.

Nepríjemný moment sa odohral v polovici tretej tretiny, Farnham dostal za napadnutie vyšší trest. Na základe kolektívnej dohody a jeho priemerného zárobku musí zaplatiť 12.365 dolárov do zdravotného fondu. Informoval web NHL.