FC Chelsea presvedčivo zdolalo Crystal Palace 3:0

TASR, 3. januára 2016 16:40

Zverenci holandského trénera Guusa Hiddinka sa ujali vedenia v 29. minúte zásluhou Oscara, po zmene strán sa strelecky presadili Willian a Diego Costa.

Hráč Chelsea Londýn Willian sa teší po strelení gólu v zápase 20. kola anglickej futbalovej Premier League v Londýne 3. januára 2016. Foto: TASR/AP
Londýn 3. januára (TASR) - Futbalisti Chelsea Londýn zvíťazili v úvodnom nedeľňajšom zápase 20. kola anglickej Premier League na pôde Crystal Palace presvedčivo 3:0. Zverenci holandského trénera Guusa Hiddinka sa ujali vedenia v 29. minúte zásluhou Oscara, po zmene strán sa strelecky presadili Willian a Diego Costa.