Ferrer postúpil do semifinále turnaja ATP v Aucklande

TASR, 14. januára 2016 6:43, aktualizované 14. januára 8:35

Vo štvrtkovom štvrťfinále nedal šancu Čechovi Lukášovi Rosolovi.

Španielsky tenista David Ferrer Foto: TASR/AP
Auckland 14. januára (TASR) - Do semifinále turnaja ATP v novozélandskom Aucklande postúpil aj najvyššie nasadený Španiel David Ferrer. Vo štvrtkovom štvrťfinále nedal šancu Čechovi Lukášovi Rosolovi a po 73 minútach sa v dvoch setoch radoval z víťazstva 6:3, 6:4. Ďalšími semifinalistami sa stali Jack Sock, Roberto Bautista a druhý nasadený Jo-Wilfried Tsonga.

Štvrťfinále - dvojhra:

Roberto Bautista (8-Šp.) - John Isner (3-USA) 7:5, 2:6, 6:3
David Ferrer (1-Šp.) - Lukáš Rosol (ČR) 6:3, 6:4
Jack Sock (USA) - Kevin Anderson (4-JAR) 1:6, 6:4, 6:4
Jo-Wilfried Tsonga (2-Fr.) -Fabio Fognini (6-Tal.) 7:5, 7:6 (4)

dnes 5:06

Kanada rozdrvila Tím Európy v poslednej minúte a získala Svetový pohár
Po úspešnom góle obrancu Zdena Cháru v prvej tretine zápasu sa stala napokon kľúčová tretia tretina, keď Kanada vyrovnala a tesne pred koncom zápasu strelila víťazný gól na 2:1.

včera 23:00

Fenerbahce i Zenit vyhrali, Ibrahimovič vykúpil Manchester United (4)
Viktoria Plzeň si pripísala druhú remízu v rámci E-skupiny. V základnej zostave s brankárom Matušom Kozáčikom a útočníkom Marekom Bakošom uhrala bezgólový výsledok na ihrisku Austrie Viedeň.

včera 21:45

Rajičová na Nepelovom Memoriáli po krátkom programe šiesta
Najlepší výkon predviedla podľa rozhodcov Ruska Julia Lipnická, ktorá dostala známku 63,16 a triumfovala pred krajankou Mariou Sockovovou (61,58), tretia skončila Kórejčanka Ji Hyun Byun (57,76).