Leicester vyhral nad Newcastlom a potvrdil post lídra v Premier League

TASR, 15. marca 2016 6:43

O jediný gól stretnutia sa postaral ešte v prvom polčase japonský legionár Šindži Okazaki.

Na snímke vľavo v popredí útočník Leicestru Šindži Okazaki oslavuje svoj gól v dohrávke 30. kola anglickej futbalovej Premier League Leicester City - Newcastle United v pondelok 14. marca 2016. Foto: TASR/AP
Londýn 15. marca (TASR) - Futbalisti Leicesteru City potvrdili post lídra anglickej Premier League. V pondelok vyhrali v stretnutí 30. kola nad Newcastlom United 1:0, keď sa o jediný gól postaral ešte v prvom polčase japonský legionár Šindži Okazaki.

Leicester vedie súťaž s päťbodovým náskokom pred Tottenhamom. Premiéra na lavičke hostí nevyšla španielskemu kormidelníkovi Rafaelovi Benitezovi a jeho zverenci zostali po štvrtej prehre za sebou na predposlednej 19. priečke tabuľky.