Argentína zdolala Mexiko, Icardi a Dybala si otvorili gólové účty

Na archívnej snímke argentínsky útočník Paulo Dybala. Foto: TASR/AP

Oboch útočníkov nasadzoval predošlý tréner Sampaoli iba sporadicky, kanonier Interu Miláno Icardi sa dokonca ani nedostal do kádra na MS 2018, nový dočasný kouč Scaloni však dal obidvom príležitosť.

Buenos Aires 21. novembra (TASR) - Futbalisti Argentíny zdolali v noci na stredu v prípravnom stretnutí v Mendoze reprezentáciu Mexika 2:0. Čakanie na gól v národnom tíme ukončili útočníci Mauro Icardi a Paulo Dybala.

Icardi poslal "Albicelestes" do vedenia už v 2. minúte, keď premiérovo skóroval vo svojom ôsmom reprezentačnom zápase. Dybala prišiel na ihrisko ako striedajúci hráč a v 87. minúte podčiarkol triumf domácich. Strelecký účet si otvoril až vo svojom 18. štarte v národnom drese. Oboch útočníkov nasadzoval predošlý tréner Argentíny Jorge Sampaoli iba sporadicky, kanonier Interu Miláno Icardi sa dokonca ani nedostal do kádra na MS 2018 v Rusku, nový dočasný kouč Lionel Scaloni však dal dvojici príležitosť. Scaloni dal v príprave voľno viacerým reprezentačným oporám vrátane Lionela Messiho.