Nedela 28. apríl 2024Meniny má Jarmila

Oslabené Atletico v nadstavení získalo tri body proti Espanyolu

Na archívnej snímke hráč Atletica Yannick Carrasco. Foto: TASR/AP

Domáci viedli od 52. minúty, keď sa presadil Yannick Carrasco, no v 71. videl červenú kartu Geoffrey Kondogbia.

Madrid 17. apríla (TASR) - Futbalisti UD Levante zvíťazili v nedeľňajšom zápase 32. kola španielskej ligy na ihrisku FC Granada 4:1.

Atletico Madrid zvíťazilo nad Espanyolom Barcelona 2:1. Domáci viedli od 52. minúty, keď sa presadil Yannick Carrasco, no v 71. videl červenú kartu Geoffrey Kondogbia a hostia o ďalšie tri minúty vyrovnali. Oslabené Atletico sa nakoniec tešilo z triumfu, keď sa v desiatej minúte nadstavenia presadil z penalty opäť Carrasco.

Sumár:

FC Granada - UD Levante 1:4 (0:1)

Góly: 90.+2 Collado - 17. Gomez, 56. Morales (z 11m), 77. Malsa, 90.+5 Soldado, ČK: 54. Sanchez (Granada)

Atletico Madrid - Espanyol Barcelona 2:1 (0:0)

Góly: 52. a 90.+10 Carrasco (z 11m) - 74. de Tomas, ČK: 71. Kondogbia (Atletico)

Athletic Bilbao - Celta Vigo 0:2 (0:2)

Góly: 11. Aspas, 37. Beltran