Utorok 14. máj 2024Meniny má Bonifác

Futbal: Atletico vstúpilo do ligy triumfom nad Granadou

Ilustračná snímka. Foto: TASR Pavel Neubauer

Jedinou škvrnou na víťazstve "Los Colchoneros" bolo zranenie kapitána Kokeho, ktorý musel striedať už po šiestich minútach.

Madrid 15. augusta (TASR) - Futbalisti Atletica Madrid víťazne vstúpili do nového ročníka španielskej La Ligy. V pondelkovom stretnutí zdolali doma nováčika z Granady 3:1 a po úvodnom kole sa usadili na čele tabuľky.

Skóre zápasu otvoril na konci prvého polčasu domáci útočník Alvaro Morata, o vyrovnanie sa postaral v 63. minúte Samu Omorodion. Atletico odpovedalo už o päť minút neskôr, keď sa strelecky presadil Memphis Depay, triumf spečatil v nadstavenom čase Marcos Llorente. Jedinou škvrnou na víťazstve "Los Colchoneros" bolo zranenie kapitána Kokeho, ktorý musel striedať už po šiestich minútach.