Brazília nevyhrala ani vo štvrtom zápase, s Nigériou remizovala

Ilustračné foto. Foto: TASR/AP

Afričania sa ujali vedenia v 35. minúte, keď sa presadil Joe Aribo, tri minúty po zmene strán vyrovnal na 1:1 Casemiro.

Bratislava 13. októbra (TASR) - Futbalisti Brazílie nevyhrali ani vo štvrtom zápase po sebe, keď v dnešnom prípravnom stretnutí v Singapure remizovali s Nigériou 1:1.

Afričania sa ujali vedenia v 35. minúte, keď sa presadil Joe Aribo, tri minúty po zmene strán vyrovnal na 1:1 Casemiro. Brazílčania sú bez víťazstva od zisku titulu na juhoamerických majstrovstvách Copa America. Odvtedy remizovali s Kolumbiou 2:2, prehrali s Peru 0:1 a pred tromi dňami remizovali so Senegalom 1:1.

Okrem natiahnutia šnúry prišli "kanárici" aj o svojho hviezdneho útočníka Neymara, ktorý musel z ihriska už po 12 minútach, keď ho vystriedal Philippe Coutinho. Dvadsaťsedemročný útočník Parížu Saint-Germain sa vypýtal dole z ihriska pre bližšie nešpecifikované zranenie v stehennom svale.

Neymar z dôvodu zranenia členka vynechal aj Copu America. Zdravotné problémy ho sužujú od januárového súboja o Francúzsky pohár proti Štrasburgu, kedy si obnovil zranenie už predtým operovanej pravej nohy.