Utorok 16. apríl 2024Meniny má Dana a Danica

Djordjevič hetrikom zničil Palermo, Lazio s druhou výhrou

Filip Djordjevič Foto: Facebook

Rím 30. septembra (TASR) - Futbalisti Lazia Rím vyhrali v pondelkovom záverečnom zápase 5. kola talianskej Serie A na trávniku Palerma vysoko 4:0. Po jednoznačný triumf hostí sa najvýraznejšie podpísal srbský útočník Filip Djordjevič, ktorý strelil v rozpätí 45.-83. minúty hetrik. Rimania si tak pripísali druhé víťazstvo v sezóne a v tabuľke sa vyšvihli na priebežné deviate miesto. Palermo ...

Rimania si tak pripísali druhé víťazstvo v sezóne a v tabuľke sa vyšvihli na priebežné deviate miesto. Palermo stále čaká na výhru, aktuálne patrí Sicílčanom s tromi bodmi predposledná 19. priečka.