Manchester City iba remizoval na pôde Burnley 1:1

Na snímke uprostred hráč ManCity Danilo oslavuje svoj úvodný gól v 22. minúte zápasu 26. kola anglickej Premier League vo futbale FC Burnley - Manchester City (1:1) v sobotu 3. februára 2018. Foto: TASR/AP

Arsenal si poradil s Evertonom hladko 5:1. Hetrikom sa blysol Aaron Ramsey.

Londýn 3. februára (TASR) - Londýn 3. februára (TASR) - Futbalisti Manchestru City v úvodnom sobotňajšom zápase 26. kola anglickej Premier League iba remizovali na pôde Burnley 1:1. Cennú remízu pre Burnley zariadil v 82. minúte islandský krídelník Johann Berg Gudmundsson.

Líder tabuľky tak má na čele náskok už iba 13 bodov, druhý Manchester United totiž vyhral nad Huddersfieldom 2:0. Hostia po prvom polčase držali bezgólovú remízu, v druhom však poslal favorita do vedenia najskôr Lukaku a o trinásť minút neskôr zaznamenal prvý gól v novom drese Alexis Sanchez. V dôležitom "šesťbodovm" zápase nestačil West Bromwich na domácom trávniku na Southampton, podľahol mu 2:3.

Arsenal si poradil s Evertonom hladko 5:1. O svojom víťazstve rozhodol už v prvom polčase, ktorý vyhral 4:0. Hetrikom sa blysol Aaron Ramsey. Prvý gól v drese "kanonierov" strelil Pierre-Emerick Aubameyang.