Sobota 1. jún 2024Meniny má Žaneta

Fulham zdolal West Bromwich a dosiahol prvé ligové víťazstvo

Na snímke vľavo stredopoliar Fulhamu Bobby Reid strieľa svoj úvodný gól v 26. minúte v zápase 7. kola anglickej Premier League vo futbale West Bromwich Albion - FC Fulham v Londýne 2. novembra 2020 Foto: TASR/AP

Fulham sa dostal na 17. miesto v tabuľke pred West Bromwich, ktorý si na prvý trojbodový zápis v ročníku musí počkať.

Londýn 2. novembra (TASR) – Futbalisti Fulhamu dosiahli prvé víťazstvo v tejto sezóne najvyššej anglickej súťaže. V pondelkovom stretnutí 7. kola zdolali na svojom ihrisku West Bromwich Albion 2:0. Domáci rozhodli v prvom polčase, keď sa medzi 26. a 30. minútou presadili Bobby Reid a Ola Aina. V bránke Fulhamu dostal pred Slovákom Marekom Rodákom opäť prednosť Alphonse Areola.