< sekcia Šport

Inter Bratislava povedie v jarnej časti 2. ligy Jozef Brezovský

Jozef Brezovský Foto: Teraz.sk/ Inter Bratislava

Bývalému dvojnásobnému majstrovi Slovenska (2000, 2001) patrí v tabuľke 2. ligy po jeseni 14. priečka so ziskom 17 bodov.

Bratislava 13. februára (TASR) - Futbalistov druholigového klubu FK Inter Bratislava povedie v jarnej časti sezóny 2017/2018 nový tréner Jozef Brezovský.

"Prijať ponuku Interu Bratislava je veľký záväzok. Rozhodol som sa tak aj preto, lebo smer a filozofia klubu je mi blízka. Viem, že tlak na realizačný tím a kabínu bude veľký. Môžem garantovať, že každý deň budeme tvrdo pracovať a v jarnej časti sa chceme prezentovať nie len dobrou hrou, ale hlavne získavaním bodov. Potom príde do mužstva aj pokoj a istota," povedal pre klubový web nový kouč Interu, ktorý prvýkrát povedie mužstvo v stredajšom prípravnom zápase proti Rovinke.

V jesennej časti bol hlavným trénerom a šéfom celého realizačného tímu mužov Interu Jozef Barmoš s dvoma asistentmi Richardom Slezákom a Danielom Bachledom. Vedením tréningového procesu, majstrovských stretnutí a všetkých ďalších povinností s tým spojenými bol poverený Richard Slezák.

Bývalému dvojnásobnému majstrovi Slovenska (2000, 2001) patrí v tabuľke 2. ligy po jeseni 14. priečka so ziskom 17 bodov.

Páči sa mi TERAZ.SK na Facebooku

Staňte sa fanúšikom a sledujte dôležité správy z TASR priamo na vašom Facebooku.