Futbal: Kiss si otvoril gólový účet v Saudskej Arábii

Na archívnej fotografii hráč Slovenska Filip Kiss počas prípravného futbalového zápasu. Foto: TASR - Michal Svítok

Člen širšieho reprezentačného kádra sa strelecky presadil v 65. minúte piatkového súboja 2. kola miestnej najvyššej súťaže proti Al-Nasr

Rijád 19. augusta (TASR) - Slovenský futbalista Filip Kiss si otvoril gólový účet v Saudskej Arábii. Člen širšieho reprezentačného kádra sa strelecky presadil v 65. minúte piatkového súboja 2. kola miestnej najvyššej súťaže proti Al-Nasr, jeho tím Al-Ettifaq napokon remizoval s hostiteľom 2:2.

Kiss zamieril do exotickej destinácie v lete z nórskeho FK Haugesund. Dvadsaťšesťročný stredopoliar počas svojej kariéry pôsobil v Interi Bratislava, Petržalke, Slovane, Cardiffe City a škótskom Ross County.