< sekcia Šport

Kolín ukončil spoluprácu s výkonným riaditeľom Schmadtkem

Jörg Schmadtke Foto:Facebook

J. Schmadtke mal zmluvu s "capkami" do roku 2023, ale pre rozdielne predstavy o fungovaní klubu sa rozhodol na funkciu abdikovať.

Kolín nad Rýnom 24. októbra (TASR) - Nemecký futbalový klub 1. FC Kolín a výkonný riaditeľ Jörg Schmadtke ukončili vzájomnú spoluprácu.
"Jörgovi vďačíme za jeho obohacujúce pôsobenie v našom klube, ktorému pomohol k návratu do bundesligy a tiež k účasti v európskom pohári po dlhých 25 rokoch," uviedol prezident Kolína Werner Spinner.

Schmadtke mal zmluvu s "capkami" do roku 2023, ale pre rozdielne predstavy o fungovaní klubu sa rozhodol na funkciu abdikovať. Kolínu sa v novej sezóne bundesligy nedarí, po 9. kole figuruje s dvomi bodmi na konte na chvoste tabuľky.

Páči sa mi TERAZ.SK na Facebooku

Staňte sa fanúšikom a sledujte dôležité správy z TASR priamo na vašom Facebooku.

\r\n
\r\n\"Jörgovi vďačíme za jeho obohacujúce pôsobenie v našom klube, ktorému pomohol k návratu do bundesligy a tiež k účasti v európskom pohári po dlhých 25 rokoch,\" uviedol prezident Kolína Werner Spinner.
\r\n
\r\nSchmadtke mal zmluvu s \"capkami\" do roku 2023, ale pre rozdielne predstavy o fungovaní klubu sa rozhodol na funkciu abdikovať. Kolínu sa v novej sezóne bundesligy nedarí, po 9. kole figuruje s dvomi bodmi na konte na chvoste tabuľky.
\n","publisher":{"@type":"Organization","name":"TASR","logo":{"@type":"ImageObject","url":"http://www.tasr.sk/templates/tasr/assets/images/footerlogo_tasr.png","width":82,"height":15}},"description":"J. Schmadtke mal zmluvu s \"capkami\" do roku 2023, ale pre rozdielne predstavy o fungovaní klubu sa rozhodol na funkciu abdikovať. "}