Streda 1. máj 2024

LIGA NÁRODOV: V piatkovom šlágri A-divízie remíza Talianska s Poľskom

Taliansky hráč Federico Bernardeschi sleduje loptu vo futbalovom zápase 1. kola Ligy národov A-divízie Taliansko - Poľsko v Bologni 7. septembra 2018. Foto: TASR/AP

Hostí poslal do vedenia v 40. minúte útočník Piotr Zielinski.

Bratislava 8. septembra (TASR) - Talianski futbaloví reprezentanti remizovali v úvodnom zápase 3. skupiny A-divízie Ligy národov UEFA 2018/2019 na domácom ihrisku s Poľskom 1:1.

Hostí poslal do vedenia v 40. minúte útočník Piotr Zielinski, ktorý skóroval volejom zvnútra šestnástky po presnom centri Roberta Lewandowského. O vyrovnanie sa postaral v 78. minúte z jedenástky stredopoliar Jorginho.

V 2. skupine B-divízie zvíťazili Rusi na tureckej pôde 2:1. Za "zbornú" skórovali Dmitrij Čeryšev a Arťom Dzjuba, za domácich sa presadil Serdar Aziz.

Azerbajdžan remizoval v 3. skupine D-divízie doma s Kosovom 0:0.