Sobota 1. jún 2024Meniny má Žaneta

Mallorca v zostave s Valjentom remizovala s CD Leganes 1:1

Na archívnej snímke Martin Valjent počas prípravného futbalového stretnutia Maroko - Slovensko v Ženeve 4. júna 2018. Foto: FOTO TASR - Martin Baumann

Salva Sevilla z Mallorky otvoril skóre presným zásahom už v 9. minúte, hostia však tri minúty pred vypršaním riadneho času vyrovnali zásluhou Oscara.

Madrid 19. júna (TASR) - Futbalisti RCD Mallorca v zostave so slovenským reprezentantom Martinom Valjentom remizovali v piatkovom zápase 30. kola La Ligy doma s CD Leganes 1:1. O dva dôležité body v snahe o zotrvanie v najvyššej súťaži prišli až v 87. minúte.

Valjent odohral celý zápas. Salva Sevilla z Mallorky otvoril skóre presným zásahom už v 9. minúte, hostia však tri minúty pred vypršaním riadneho času vyrovnali zásluhou Oscara. Mallorca získala prvý bod v treťom dueli po reštarte súťaže, v tabuľke však zostala na zostupovom 18. mieste. Leganes je posledný.

Villarreal v boji o miestenku do pohárovej Európy uspel na ihrisku Granady 1:0 a v tabuľke je siedmy.