TASR, 19. januára 2016 8:25

Swansea vyhrala iba druhý zápas za ostatných 12 duelov, Watford po štvrtej prehre v rade zostáva v tabuľke na 12. mieste.

O triumfe domácich rozhodla gólová hlavička Ashleyho Williamsa z 27. minúty po centri Ki Sung-Yonga. Foto: TASR/AP
Londýn 19. januára (TASR) - Futbalisti Swansey City zdolali v pondelkovom dueli 22. kola anglickej Premier League Watford tesne 1:0 a posunuli sa z pásma zostupu na 17. priečku. O triumfe domácich rozhodla gólová hlavička Ashleyho Williamsa z 27. minúty po centri Ki Sung-Yonga. Swansea vyhrala iba druhý zápas za ostatných 12 duelov, Watford po štvrtej prehre v rade zostáva v tabuľke na 12. mieste. Nový tréner "labutí" Talian Francesco Guidolin, ktorého angažovalo vedenie Swansea v pondelok, sledoval stretnutie zatiaľ iba z tribúny.