< sekcia Šport

Ronaldo bude hrať v Juventuse so sedmičkou, prenechal mu ju Cuadrado

Cristiano Ronaldo, archívna snímka. Foto: TASR/AP

Päťnásobný držiteľ Zlatej lopty mal rovnaké číslo aj v Manchestri United a Reale Madrid.

Berlín 12. júla (TASR) - Portugalský futbalista Cristiano Ronaldo bude nosiť svoje tradičné číslo 7 aj v Juventus Turín. V predchádzajúcej sezóne hrával so sedmičkou na drese talianskeho majstra kolumbijský krídelník Juan Cuadrado.

"Je lepšie dávať ako dostávať. Požehnanie v tomto novom dobrodružstve," uviedol Cuadrado v statuse na sociálnej sieti, kde na fotke držal dres Juventusu s číslom 7 a menom Ronaldo. Informovala o tom agentúra DPA.
Päťnásobný držiteľ Zlatej lopty mal rovnaké číslo aj v Manchestri United a Reale Madrid. V španielskom veľkoklube však začínal s číslom 9 a na sedmičku si musel rok počkať, pretože toto číslo patrilo vtedy kapitánovi Raulovi Gonzalezovi.

Páči sa mi TERAZ.SK na Facebooku

Staňte sa fanúšikom a sledujte dôležité správy z TASR priamo na vašom Facebooku.

\r\n
\r\nPäťnásobný držiteľ Zlatej lopty mal rovnaké číslo aj v Manchestri United a Reale Madrid. V španielskom veľkoklube však začínal s číslom 9 a na sedmičku si musel rok počkať, pretože toto číslo patrilo vtedy kapitánovi Raulovi Gonzalezovi.
\n","publisher":{"@type":"Organization","name":"TASR","logo":{"@type":"ImageObject","url":"http://www.tasr.sk/templates/tasr/assets/images/footerlogo_tasr.png","width":82,"height":15}},"description":"Päťnásobný držiteľ Zlatej lopty mal rovnaké číslo aj v Manchestri United a Reale Madrid. "}